Glavni meni

Na prodaju moja Astra G 1.7 cdti

Započeo juga, 25 Mart, 2019, 09:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

juga

Ko ¹to naslov ka¾e prodajem astru, kupio juèe drugi autiæ pa mi astra vi¹ak. Koga zanima neka me cimne 063 239 005
Inaèe astra je 2004, registrovana do kraja decembra.
Slike æe pustim malo kasnije

UFF


FANTOM

    Ne mora za dtabe evo kupicu ja 2 kile krilaca da ispecemo da se podruzimo i da teram kola da ne bude za dzabe nek bude za krilca  [cheers] [rofl] [thumb_up]

Lazic

Po¹to je Jugoviæ u euforiji oko drugih kola, zaboravio je da pomene da je Astra karavan... :D

juga


UFF


MIGE


Gavrolini

Lepa. Sta je ovo na rubu na treæoj slici?

Lazic

Vidim da moram ja da branim Astru... :o ;D Super je auto, kao i svaki Opel, malo je patio od rubova (povr¹inska rða, Juga regulisao), enterijer je malo bio(hazard), ako ga je Juga oprao, vi¹e nije... ;D

Od pre neki dan mu fali poklopac desnog retrovizora, jer ga je neka pijana budala negde odvalila, ali sve je ostalo èitavo, budala æe da kupi poklopac, ili bar piva za dva poklopca... :D

Pali na èvrgu, utegnut k'o praæka, da nemam gejmobil, ja bih ga kupio, majke ti... :D

Koliko god da tra¾i za njega, vredi...

Slike malo kasnije... :o ;D



@Gavra:
To je odavno sanirano... ;D

Gavrolini

Gde konkretno treba da se lupi èvrga a da upali(i da ne otpadne git) ? Meni isto za moj auto rekli da pali na èvrgu, ja lupao i èvrge i macole i ne jebe dok ne okrenes kljuè :)

Lazic

Pa po kljuèu lupi¹ èvrgu, sva¹ta Gavro... ;D

Gavrolini


Lazic


dzimika

Citat: Laziæ poslato 01 April, 2019, 17:23
Vidim da moram ja da branim Astru... :o ;D Super je auto, kao i svaki Opel, malo je patio od rubova (povr¹inska rða, Juga regulisao), enterijer je malo bio(hazard), ako ga je Juga oprao, vi¹e nije... ;D

Od pre neki dan mu fali poklopac desnog retrovizora, jer ga je neka pijana budala negde odvalila, ali sve je ostalo èitavo, budala æe da kupi poklopac, ili bar piva za dva poklopca... :D

Pali na èvrgu, utegnut k'o praæka, da nemam gejmobil, ja bih ga kupio, majke ti... :D

Koliko god da tra¾i za njega, vredi...

Slike malo kasnije... :o ;D


Nemoj ti vise da je branis :P

Lazic

©to bre? Provozao sam ga par kilometara, razbio mu maler za sledeæih 300.000, snimio sve ¹to radi i ne radi(pitaj Jugu), malo ga omlatio, taman anti maler... :o ;D

Odlièan auto i znajuæi Jugoviæa spustiæe cenu taman... Ima mesta za dva mrtvaèka sanduka u gepeku, opet taman... ;D

Nove koènice, mislim i amortizeri, mislim i dizne, pro¹ao tehnièki bez problema, ¹ta æe¹ vi¹e...? :)

Gavrolini

Opa pri kraju strane saznajemo i da je karavan...jos desetak strana i imacemo predstavu sta se prodaje :)

Lazic

Citat: Laziæ poslato 25 Mart, 2019, 14:04
Po¹to je Jugoviæ u euforiji oko drugih kola, zaboravio je da pomene da je Astra karavan... :D
Pri kraju strane...? :D

UFF

ja se zaprepastio da je lazic olupao retrovizor na autu, bio sam ubedjen da ume da vozi

Lazic

Htedoh da napi¹em da mo¾e¹ da mi popu¹i¹, al' se ujedoh za jezik, implikacije su reda velièine guglplexa... :o ;D



Evo 'vako...
Nisam jeo 30 sati... Onda sam doruèkovao pivo i vinjak u 3 popodne... Jel' dovoljno... ??? :o ;D

Svakako, ¹teta je poklopac od retrovizora i neustanovljena na NN licu ili drvetu, banderi, neèemu ¹ta sam zakaèio... :D

Boban_m

Dobro je sto nista nisi sakrio od nas ;D