Glavni meni

KAWASAKI GTR-1400

Započeo Charuga, 23 Mart, 2019, 19:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Charuga

Predstavljen u Septembru 2007.god. zamenio je model GTR-1000 koji se pravio od 1986 do 2006...i pokazao se kao neverovatno izdrzljiv i trajan sto je i model 1400 nasledio...
Motor od 1352 cc ...16 ventila ima promenjivo otvaranje koji dozvoljava fazno kretanje bregastog vratila...motor iz 2008-9 ima 153 ks usisni ventil povecava snagu do 157.7 ks.
Kardanski prenos....tetra level zadnje ogibljenje... Opremljen je isistemom paljenja bez kljuca....transporder je dovoljno imati kod sebe....Tezak je 304 kg sa svom opremom i tecnostima....

https://youtu.be/8nG2OyuWqqU

Kupio sam ga slucajno....u pocetku mi je zadavao prilicno muke prilikom okretanja u mestu...kada krenete...druga prica....letos sam sa njim bio u Maroku....i sta da kazem tj. napisem preslismo vec puno kilometara i navikli se jedan na drugog...ne stidimo se ni krivina pored mnogo vitkijih motora....probleme na malim brzinama resili takosto smo se oslobodili straha...treba samo malo gasa i odmah je agilniji...
Stvoren za dugacka putovanja....moze se i lepo poterati kada zatreba...u gradu je malo mucenje zbog sirokih retrovizora koji pak daju neverovatnu preglednost pozadi....u gradu potrosnja oko 7.3 lit. na autoputu 140 km/h otprilike 5.1....



MIGE


Lazic

Ne prodaje¹, samo se hvali¹... ;D

Charuga

Citat: Laziæ poslato 23 Mart, 2019, 20:44
Ne prodaje¹, samo se hvali¹... ;D

Provaljen sam..... [farmer]

Lazic


Charuga


Lazic

©umski bar? Kod Ljilje i Mi¹e? ;D

Charuga

Citat: Laziæ poslato 25 Mart, 2019, 13:42
©umski bar? Kod Ljilje i Mi¹e? ;D

Mislio sam na Zvezdarsku sumu a mozemo i kod Pejovih.....

Lazic


mali_zmaj

Makina ajd zdrao!!   Stvarno je moæan!!
jin-jang