Glavni meni

Moto E

Započeo Hurricane, 14 Mart, 2019, 12:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

®or¾

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Mart, 2019, 14:30
elektro motori su dosegli svoj zenit isto kao i sus motori....ako se ocekuje napredak u bateriama po prognozama nije bas kvantni skok....i dalje ti treba velika tezina za efikasnost....sa 60 kg benzina se predje vise nego sa beterijama tezine 60 kg.....snaga elektomotora je ista bez obzira na obrtaje i to je jedini plus...o ekologiji ne zelim da se raspravljam sa pristalicama e pogona jer su zatrovani....
uglavnom fensi smensi mamac za budale....gorive celije su buducnost a ne evo....ali su zaglavili sa gorivim celijama pa prodaju muda za bubrege.
Tako je Revolucijo,kakvi Q... ,e pogoni,ne¹to ¹u¹ti i ide dok ima ¹teker u okolini.Sledeæi izum bluetooth produ¾ni za e govna

Gašpar

Citat: Biker-Boy poslato 14 Mart, 2019, 22:06
Nebi se cudio da je neka sabotaza od strane naftnog lobija  [panic]

Pogledaj crtani film Cars2, precrtana situacija.

Lazic

Preslikana ili ne, litijum polimerske baterije kad planu, planule su...

ЯЭВОЛУТИОН

moj drugar klincu iz amerike doneo neki nadrkani trotinet....detetu planilo ispod nogu posle par meseci zloupotrebe...nisu mogli da ugase dok nije sam izgoreo do kraja...istopio ga komplet.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Onaj Rimac ¹to ga je Hemond slupao u ©vajcarskoj povremeno goreo 2 meseca u skladi¹tu... :o