Glavni meni

Samsung tv 54cm

Započeo panthocrator, 09 Mart, 2019, 18:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

panthocrator

Ispravan TV
I daljinski
Obavezno licno preuzimanje blok 70 N. Bgd


Pozz

mrle

Odlièan oglas + od mene.

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Svaka cast, novog vlasnika ocekujemo ovde sa iskustvim :D

Taraba

CRT ili "tanki" :D
Jurim CRT za arcade
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

El Jefe

Леп гест. Ја сам мој више пута хтео да бацим кроз прозор, не дају ми жена и деца.
Друштво за заштиту од животиња


megaidiot

Citat: Taraba poslato 10 Mart, 2019, 10:11
CRT ili "tanki" :D
Jurim CRT za arcade
sta bi tero? mame?

Taraba

Citat: panthocrator poslato 10 Mart, 2019, 13:50
https://www.limundo.com/kupovina/Tehnika/TV/CRT-televizori/Samsung-54cm/68503693

vaki mislim da je crt


Ako ti nije mrsko da premeris dubinu TV-a... ako mi ne pase u kutiju ne radi mi posao.

Citat: megaidiot poslato 10 Mart, 2019, 15:15
Citat: Taraba poslato 10 Mart, 2019, 10:11
CRT ili "tanki" :D
Jurim CRT za arcade
sta bi tero? mame?
Da. Mame na nekim starom kompu, ¹perac i MDF za kutiju i drugar mi radi folije sa motivima, SF, MK i slicno.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

panthocrator

vdis koji je model potrazi dimenzine na netu. tv nije kod mene i opasno mi je cimanje da idem da merim

UFF

zapalice ti tu medijapan kutiju od grejanja ako ne ugradis ventilator pozadi  [rofl]

panthocrator

Poklon aktuelan i dalje.

UFF

moze li se danas ista gledati na tom tv-u bez kabloske ili ostalih potrebnih digitalni govana vec samo na staru alu antenu?
pitam jer stvarno pojma nemam, ne posedujem tv prijemnik vec 2 decenije a znam da su valjda svi presli na digitalni signal

milomir22

Mora onaj dvbt2 uredjaj da se kupi, on je oko 2 000 din. U njega ubodes klasicnu antenu, pa iz njega scart ili ona 3 kabla idu u tv.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr