Glavni meni

WRWR Meðunarodna ¾enska moto ¹tafeta

Započeo navajo, 26 Februar, 2019, 22:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF



Lazic

Roze traka je sve ¹to je ostalo od Oli... :(

navajo

Naravno da nije, Oli vozi sa nama, njeno ime ce biti na stafeti.
Njenu fotografiju ce za vreme voznje nositi na motoru one devojke koje su je volele i poznavale, kao i one koje nisu a zele da joj odaju pocast!!!
U svakoj izjavi datoj za medije pominjemo da je ova stafeta posvecena njoj i svim zenama koje se bore protiv raka.
Ako je Oliska nasa izgubila bitku, daj boze da mozda zbog svega ovoga neke zene to ne moraju!!!

Hurricane

..nije izgubila, pobedila je u borbi kako ostati u tako vedrom secanju...

U pm...

navajo

Mihajlo, u pravu si, premotavam fimove danima, kako smo bile srecne na nasim voznjicama!!!
Pogotovo poslednja zajednicka voznja i voznjica brodicem...kako je bila srecna...takvu cu je uvek pamtiti!!!
Moja prva zenska voznja je bila sa Oliskom, zato zelim i ovu da vozim sa njom!!!


stilgar

#46

Dame svaka cast kraljice ste  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [kralj]

Glava Dole

Blesavo vece :D Nasa Ana se na sceni drzala sjajno, drago mi je sto sam bio deo njihovog doceka i podrske :D Svaka cast devojke :D

Evo koje i od mene :D








Ivicat

Lepo.

PS: sto nema nigde nase zastave. Da se vidi da ste u Srbiji. Treba da se ugledamo na amerikance. Za svako desavanje, prvo se postavi americka zastava, pa onda ide ostalo.

megaidiot

svaka cast!

Citat: Ivicatsto nema nigde nase zastave. Da se vidi da ste u Srbiji. Treba da se ugledamo na amerikance. Za svako desavanje, prvo se postavi americka zastava, pa onda ide ostalo.
slazem se.
inace ameri guraju svoju zastavu svuda i drzava se trudi oko toga. ako snimas film i u kadru imas zastavu vise od x propisanih sekundi, dobijes neke male poreske olaksice, zato se cesto pojavljuje i po filmovima koji po scenariju i nemaju nigde zastavu.

Lazic

Jo¹ da je ovo bilo organizovano... :o Ana, jurila sponzore, sme¹taj, prostor za ¾urku, vozila po onom vetru 4 dana do Makedonije pa nazad do Subotice, dobro je pre¾ivela... :o :D

castor

Som. Potpuno zaboravio na ovo de¹avanje. [doh] [doh] [doh]
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic


Gavrolini

Kakve bi reakcije bile da se organizuje MU©KA MOTO ©TAFETA? Jel bi bili sovinisti ili sta vec? Nemam nista protiv zena na motoru, naprotiv, samo nek se drze svoje spore trake, ali èemu to naglasavanje i odvajanje?

Lazic


Gavrolini


Lazic


stilgar

Citat: Gavrolini poslato 10 April, 2019, 10:02
Kakve bi reakcije bile da se organizuje MU©KA MOTO ©TAFETA? Jel bi bili sovinisti ili sta vec? Nemam nista protiv zena na motoru, naprotiv, samo nek se drze svoje spore trake, ali èemu to naglasavanje i odvajanje?
da se vidi koliko ih ima, kako su zapostavljene, iskoriscene, ranjive, sanjive... smislice jos nesto cek da dodju u aziju :)

castor

Citat: Laziæ poslato 10 April, 2019, 09:48
Aj vidi pa zaboravi i Titel... :)  :-* [srce]
Nema ¹ansone! Uteftereno u kalendar... ;) ;) ;)
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic