Glavni meni

Smart Watch - tema

Započeo Darko, 21 Februar, 2019, 22:59

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

Sta vam je zapalo za oko , best buy kupovine itd itd ...

Aj ja cu prvi ..u neku da kazem "prihvatljivu i normalnu" cenu , zapao mi za oko samsung s3 gear frontier ...

https://www.youtube.com/watch?v=kQKTNLBM3zI#

https://www.samsung.com/rs/wearables/gear-s3/highlights/?gclid=Cj0KCQiAtbnjBRDBARIsAO3zDl_Qjle8Ct95Ko81xxePvQV1_4zeIgFu4jfScPWw1Mcc4AWY9M_guLYaAoPQEALw_wcB


E sad , tu je dobri stari aliexpres .... jel ko kupovao , ima li sta da se probere itd itd ...

con3

Imao sam priliku da ga cackam i stvarno ima dosta opcija .

Boban_m

I onako krijem i prevrcem telefon po kuci da se ne vidi kad stizu poruke, jos na ruci da mi pisti... [nono]

Darko

 [rofl] [rofl]

nije mi to palo na pamet ...

UFF

cemu to sluzi uopste?

kao sto sam skoro sszgoa pitao sta ce mu kacket na glavi u trznom centru i on mi rece: to je modni detalj 

:wtf: a ja mislio da samo gayevi i zene nose modne detalje, kad sam glup i zaostao  [facepalm]


elem, ili sam za kompom, ili za volanom auta ili motora i na sva 3 mesta imam sat u vidnom polju bez da mrdnem glavom ili ijednim prstom pa koji ce mi onda qrac onda i na ruci? (da mi smeta i da me nervira kad preko vec uske moto jakne pokusam da navucem dugu touring rukavicu?  [veryangry] [ljutko])

pa kad pesacis je ispravan odgovor jel?

pa zar nemas mobilni telefon kod sebe? on koji telefon sat?


to mi dodje kao da peske nosis protivpozarni aparat svuda sa sobom za slucaj da ako nekad negde izbije pozar, ali kao sto rekoh sta ja znam, zaostao sam u vremenu kad muskarci nisu nosili modne detalje ko zene

Lazza

Kupio sam smart sat garmin 3 kada sam imao problem sa pritiskom i pulsom.
Poceo sa treninzima i pratio svakodnevno kako mi se puls u stanju mirovanja sa 110 prosek spustio na 50tak kroz par meseci.

Eto zasto sam ja kupio i dalje ga koristim 😁
I may be dumb, but I'm not stupid.

Ivicat

Kupio si garmin 3 a nemas fasadu?!?  ;D

Slaninar

Uzeo pametni telefon. Ako i sat bude pametan, biæu u manjini - zajebi!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazza

Citat: Ivicat poslato 22 Februar, 2019, 08:19
Kupio si garmin 3 a nemas fasadu?!?  ;D
i r1200gs sam uzeo, da vidis tek koje je to ludilo :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

Darko

Citat: Ivicat poslato 22 Februar, 2019, 08:19
Kupio si garmin 3 a nemas fasadu?!?  ;D

Sramota , majke mi  [rofl] [rofl] [rofl]

mazzi

https://www.youtube.com/watch?v=jQfLr_oqbS4#

Dobio uz telefon.

- Baterija traje vise od 10 dana
- Prati puls
- Prati faze sna
- Broji korake
- Prati trening i potrosnju kalorija
- Ne mozes da se javis na njemu
- Dobijas notifikacije
- Ne mozes da instaliras dodatne aplikacije

Nisam razmislajo da kupim SW ali posto sam dobio u paketu ucinilo mi se zanimljivo. Sad ga ne skidam sa ruke :)

Stvari koje su meni zanimljive radi odlicno puls, san i trosenje kalorija. Ja ga i ne drzim stalno konektovanog na tel zato sto me nerviraju notifikacije sa telefona.

Opominje me kad sedim dugo /1 sat/ da ustanem i malo prosetam :D

Darko

Ej daaaa , i taj huawei gt mi je top top. Odnos cena : ono sto si dobio je super. Bravo

CBRR1

Ja kada sam sa zenom meni takav sat netreba, isprati ta svaku notifikaciju bolje i brze na mom telefonu od bilo kog smart sata...heheh

Darko

Nisam mogao da izdrzim ... odlicna je ova cuka










Sent from my iPhone using Tapatalk

Lazza

Dare puls ti je sportski skroz
I may be dumb, but I'm not stupid.

Darko

Ma sav sam sportski ...
( zadnji put sam potrcao ..... pre 7 god .... za detetom , iz kuhinje u spavacu sobu ) :)

UFF

Citat: Darko poslato 25 Februar, 2019, 23:21
Nisam mogao da izdrzim ... odlicna je ova cuka


kad kao slucajno poziras sa cukom za volanom u kadar se hvata brend na volanu a ne kineska navigacija i ljubicasto gay osvetljenje instrument table  ;D
amateru jedan


http://i.imgur.com/SD98cOe.png

zagadjenje

Citat: UFF poslato 22 Februar, 2019, 00:24


pa kad pesacis je ispravan odgovor jel?


U vezi sa ovim. Nije moje iskustvo, veæ drugara. Puno pe¹aèi, ide na masu tih tura i èuda. I u poèetku je bio u tom fazonu, imam telefon, koji K æe mi i sat. Imao neku aplikaciju na tel sa brdo opcija i sve super, vide se rute, domovi èuda... Ali aplikacija srèe bateriju! I onda je morao poèeti da nosi veæi power bank sa sobom. Pa onda zimi sa rukavicama stalno vaditi tel iz d¾epa da vidi¹ rutu ili ¹ta te god interesuje, pa kad je ki¹a je takoðe posebno zanimljivo, pa posle tri dana u planini potro¹i¹ i bateriju tel i sav power bank i onda si em bez aplikacije, ruta i èuda, em bez tel ako ti, ne daj Bo¾e, ne¹to zatreba. I na kraju je kupio jebeni sat :D
Tjuning bud¾ing

MIGE

Citat: Darko poslato 25 Februar, 2019, 23:21
Nisam mogao da izdrzim ... odlicna je ova cuka










Sent from my iPhone using Tapatalk
super sat ...javi utiske  [thumb_up]

Darko

@ uff - nisam skolovala za ta “slucajna poziranja” a i nije mi interesantan taj gay brend nikako...

Imam fasadu , mogu da se kurcim