Glavni meni

BMW 320D 2005

Započeo con3, 21 Februar, 2019, 01:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

con3

Na ime kupca,uradjen amss .Jak paket opreme,sportski enterijer ,sportsko vesanje (eibach opruge),navigacija,polu kozna sportska sedista sa naduvavanjem ,grejaci sedista,siber,cd sarzer,ksenon,parking senzori napred,nazad,sportski volan sa komandama,digitalna klima...
Uradjen mali servis(ulje,filteri),pk kais,remenica radilice <—-Ja uradio ovde !!!
Kocnice-plocice sa diskovima zamenjene pre 1600 km ,odlicne.
Auto je bas utegnut,udoban u voznji .
Na otvorenom po bordu na nekih 80,90 pokazuje 3.8 3.9L potrosnje.
Motor je 120kw ili 163ks ,brz startan a mali potrosac .

Cena za manijake 5800.
















VR 46

Мали потрошач? Колика му је потрошња по граду? ;D
Twist of wrist!

MIGE


con3

Citat: VR 46 poslato 21 Februar, 2019, 13:16
Мали потрошач? Колика му је потрошња по граду? ;D
6,7 litara

con3

Citat: MIGE poslato 21 Februar, 2019, 14:27
km?
186800 tako je uzet gore i dovezen na tockovima .E sad da li je neko nesto preko dirao to ne bih znao da ti kazem ali auto je stvarno utegnut i odrzavan.

MIGE


dzimika

kod BMW-a nije jeftino smanjivati km, na manuelnom ima valjda na 3 mesta gde treba da se smanji, kod nas to jos i jeftino rade oko 100e, ali gore verujem da nije jeftino

idanijel


ada

U kjucevima, airbegovima, farovima, motornom racunaru, kontakt bravi, pojasevima itd. Sve zavisi cime ga citas. Inace belezi i broj malih servisa.

Hattrick

Kljuc, Tabla, i Light modul su 3 "Master" mesta za kilometrazu kod BMW. Ako se jedna od ova 3 ne odradi kako treba, ostaje stara km u ghostu na svuda. Sva ostala mesta, a moze ih biti 15, sa auto-apdejtuju sa ova 3 mesta, koja ako su korektno odradjena, nema ghosta vise nigde. I ne moze ni Radulovic, ni Delta, ni Stenka, ni pomozi bog da nadje koliko je bilo. :D

Hattrick

Ima oni na Tosinom bunaru rade ljudi sve, prilicno povoljno. Mislim da je ispod 100€.