Glavni meni

Kupujem polovnu vucnu kuku Za Opel Antaru 2006-2017

Započeo gixxer, 19 Februar, 2019, 23:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gixxer

Kupujem polovnu vucnu kuku za Opel Antaru 2006-2017,komplet sa svim potrebnim za montazu,pozeljno da ima instalaciju sa modemom,i obavezno da ima plocicu-nalepnicu proizvodjaca sa svi potrebnim podatcima,ako je moguce po nekoj ceni koja je razumna i manja je od cene novih.Nove znam ko prodaje u Srbiji i posto,tako da to nemojte nuditi.Mislim na nekog ponosnog vlasnika Antare koji zbog ovih novih pravila nije hteo dodatno da se trosi oko papirologije i atesta da bi mu ostala na autu,pa ju je skinuo i ne zna sta ce sa njom.molim Vs ako znate nekog takvog javite ovde ili na pp ili na 063-177-05-08,unapred se zahvaljujem na svakoj pomoci i informaciji,i da prilicno je hitno.
Ako neko ima Antaru i kuku na njoj,ili na ulici vidi neku Antaru koja ima kuku,pomogao bi mi i tako da mi slika plocicu proizvodjaca i posalje na pp

Havarisan


gixxer

Tu sam sliku i ja nasao,ne vide se svi podaci,serijski broj,najvise bi mi trebala  slika Brink plocice,da se sve vidi,probao sam da guglam ali  ne ide,mozda je neko spretniji od mene [neampojma]

Havarisan


Havarisan


gixxer

Zivo,hvala na trudu,i ovo sam nasao ali opet nije potpuno fali serijski broj i broj artikla,mora sve komplet podatke da ima

Havarisan


gixxer


doktor

Bikers work is never done!