Glavni meni

Creva koènica

Započeo jevta, 19 Februar, 2019, 21:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jevta

Kako god naruèio tri creva i ostaje japanski razdelnik

Glava Dole

Citat: rboban poslato 06 Mart, 2019, 15:25
Citat: Hidraulic poslato 20 Februar, 2019, 22:31
Razdelnik ima ulogu da pribli¾no jednako raspodeli ulje u obe strane iza njega. To bi trebalo da ujednaèi potro¹nju ploèica i diskova,a i manje creva je i manje gubitka pritiska na ¹irenje (naduvavanje) istih,a propo toga da nije Japanac stavio to da nema neku svrhu. Gumena creva su mek¹a i vi¹e se ¹ire od teflonski,i zato je odziv na koènicu o¹triji i bolji kod teflona.
Malo iz iskustva sa hidraulikom. Nadam se da sam pomogao.

Ravnomerno se raspodeli i ako su creva razlicitim precnikom (isti tip creva, razlika neka u normalnim granicama), ravnomerno je i ako nema razdelnika, tako da razdelnik nema nikakvu funkciju u tom smislu....
Malo iskustva sa hidraulikom nije dovoljno, treba vise!

P.S. znam da si majstor za hidrauliku

Da, jer je protok toliko mali da su sve te zajebancije nebitne... toliko mali da zato i nastaje onaj problem sa mekom kocnicom kad se nadje samo truncica vazduha u sistemu(jer se on sabija a ulje ne). Tako da... samo je stvar estetike, a ja bih svakako stavio razdelnik... jednostavno kulturnije i lakse za sprovodjenje, ne nzm kako planiras da ucvrstis to crevo preko blatobrana a da ne izgleda nakaradno postavljeno?

feelgod

Citat: jevta poslato 06 Mart, 2019, 12:19

Normalno kineski podizaèi su morali malo da se oturpijaju,tek toliko da se skine plastifikacija da bi ¹tafovi mogli glatko da se pozavræu [doh]

Nova creva æe biti sutra gotova pa onda i slike



Na ST750 sam stavio iste i naravno iz malu pomoc turpije ali sreca moja sto tu nisu stedeli na duzini creva i sve je opstalo isto :)

jevta

Jo¹ samo da se izluftira kako treba.

url=https://postimg.cc/0bF0q3TJ][/url]














UFF

ostavi ih negde na suncu i promaji :)