Glavni meni

Xrv750 termostat

Započeo Damnmoto, 15 Februar, 2019, 17:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Damnmoto

Dali je nekome poznato moze li sa neceg drugog termostat da se iskorist , original za trafiku je bezobrazluk po barem 2 ako ne i 3 osnova

Taraba

Eve ti lista gde sve ide taj termostat. Prvo sto mi pada na pamet je CB500 - verovatno je jeftiniji za njega

https://www.motorcyclespareparts.eu/en/honda-parts/19300ke8000
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

jevta

Pogledaj da li mo¾e da stane od renoa 4 ide u crevo,mada u debelo crevo
Ili od nekog auta puno je toga u istoj dimenziji

Lazic

#3
Jaooo bre, kakve asocijacije... :o Pre 26 godina odem na Divèibare sa kumom(dana¹njim) i njegovom porodicom, pokojna mu majka farmaceut muækala antifriz za Renoa 4... :o ;D Malo preterala sa alkoholom pa prvo usput prokuvao, pa dodavali vode... Posle par dana na Divèibarama -20, trebalo da krenemo po neke prijatelje zavejane usput, posle 30 metara je termostat uz pucanj izleteo iz tog debelog creva 15 metara u vis... Lansirao se u zemlju i odbio pa pored toèka u vis... :o ;D Posle sam skevind¾ovao parèe nekog creva od neke ve¹ ma¹ine pa zakrpio debelo na Renou... :D








Ula¾em izvinjotinu zbog offa... :o ;D

Damnmoto

Samo mi jos sneg dali ...

Glava Dole

Citat: jevta poslato 15 Februar, 2019, 21:13
Pogledaj da li mo¾e da stane od renoa 4 ide u crevo,mada u debelo crevo
Ili od nekog auta puno je toga u istoj dimenziji

Da, ja licno nemam s tim iskustva ali citao ranije da stavljaju na fiate 1.9 JTD jer pase ko dupe na nosu za njegovo crevo, verovanto i na mnoga druga, kosta nesto smesno(tipa 10 puta manje od originalnog) a kazu ljudi da radi posao odlicno :D Od motora sigurno nisu tako siroka ali sigurno moze da se nabudzi ako mu nije zao da osrnavi fabricko i umetne u samo jednom delu neko sire :D Bravo za ideju [thumb_up]

@lazic [rofl] [rofl] [rofl]

jevta


Lazic

@Milo¹:
Posle smo se navozali Renoom i vratili za Bg, uz povremeno dolivanje vode jer je moja zakrpa dr¾ala taman toliko da na 50-60km mora da se dospe voda... :D Januar '93-æe, nit' goriva na pumpama, nit' kola na putu, nit' delova za Renoa ili bilo ¹ta, nit' dovoljno asfalta na putevima... :o ;D

dzimika

Pase mozda od nekog hondinog auta, mada opet zavisi gde stoji, ali sigurno od nekog drugog motora pase

Pogledaj na wemoto da li imaju isto

Damnmoto


dzimika

Imaju ali u stvari nemaju na stanju, ali cena nije mala jer iz nekog razloga tamo kosta vise nego ovde ako sam dobro razumeo u drugoj temi, ne znam koja je tvoja godiste pa sam izabrao neku sredinu

https://www.wemoto.com/bikes/honda/xrv_750_r_s_africa_twin_rd07/94-95/picture/thermostat

Damnmoto

To je taj, al na isto mi dodje ovde je oko 5soma i ceka se 20dana

Lazic

Sad ne¹to razmi¹ljam, ¹ta fali kartonu na hladnjaku, i onako æe proleæe za koji dan, nije da ti ne radi grejanje... Jesi nenormalan...