Glavni meni

Glasanje za moje klince

Započeo ®or¾, 13 Februar, 2019, 22:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazza

421, ovo je vec ponizavanje :D
I may be dumb, but I'm not stupid.

ЯЭВОЛУТИОН

ozbiljna kolicina botova...jel radite vi za vucka....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

viper

Radimo za ®or¾a 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Mogli bi i za vuèka... Za neke ozbiljne pare... Gre'ota da proæerdamo talenat...

ЯЭВОЛУТИОН

prebacili smo 50 posto....imamo qvorum
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾

Citat: Laziæ poslato 17 Februar, 2019, 15:14
Mogli bi i za vuèka... Za neke ozbiljne pare... Gre'ota da proæerdamo talenat...
[cheers] [rofl] samo za Vuèka,Marko.Ukoliko bude valjao grebaæemo se za crvene tepihe i glumice [rofl]

Lazic

Ma bre, inteligentne botove dosta plaæaju...

Ja veæ pravim spisak pesama za sledeæi MM roðendan... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Jecko


Ivicat

Da je sajt na engleskom, pomislio bih da je u pitanju top lista UK



pajche

A za ove dole sa dna liste nisu ni sami clanovi benda glasali :D

®or¾

Dragi manijaci i manijakinje,danas  je poslednji dan glasanja,razlika je vi¹e nego ubedljiva, 647 glasova za Mac Tire naspram 387 Pkp, ¹to æe reæi,te¹ko dosti¾na i treblo bi da smo pobedili  [yahoo]  [yahoo]  [dancing] ,hvala jo¹ jednom na trudu svima koji su uèestvovali [cheers] ;D

Lazic

Bilo nam je drago da pomognemo... Ipak je u pitanju nastanak novog zvaniènog MM benda... :o ;D

Ko ne zna, prvi je Zemlja gruva, ali onaj blesavi Èohad¾iæ veæ godinama ne zna ¹ifru za forum... :o :D

mareskin

Citat: ®or¾ poslato 28 Februar, 2019, 08:02
Dragi manijaci i manijakinje,danas  je poslednji dan glasanja,razlika je vi¹e nego ubedljiva, 647 glasova za Mac Tire naspram 387 Pkp, ¹to æe reæi,te¹ko dosti¾na i treblo bi da smo pobedili  [yahoo]  [yahoo]  [dancing] ,hvala jo¹ jednom na trudu svima koji su uèestvovali [cheers] ;D

Ako jedno nauèi¹ u Srbiji to je da sve zavisi od onoga ko broji glasove? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu