Glavni meni

Glasanje za moje klince

Započeo ®or¾, 13 Februar, 2019, 22:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

®or¾

Manijaci zamolio bih vas da glasate za bend meseca na linku koji sledi, bend je Mac Tire i trenutno su drugi. Znaèi puno njima, a znaèi i meni. Unapred zahvalan [cheers]

http://getonthestage.com/top-lista/?fbclid=IwAR0FkwKtDMldy_FjFz7E1tVWCfLEiguSIkj3Ep7JMko4OBhR9Y0PZjZeku4

Boban_m

Glasao. Jos 55 glasova i prvi su.

K0le

Glasao , trenutno 52 glasa razlike s prvim mestom  [thumb_up]

Lazic

Kakvi smo dobrovoljni botovi za kolegu... I treba... ;D

®or¾

Hvala Bobane,pr¾e i ovi pankeri dobro koji su prvi,a imaju oèigledno i dobru glasaèku ma¹ineriju,jer kako ih ovi moji pristgnu odlepe se za stotinjak glasova.Glasanje je do kraja februara,a nagrada je singlUnapred hvala svima koji glasaju,da se ne zahvaljujem svakom pojedinaèno,mada mo¾e i to [cheers]

Lazza

Ja mislim da je bend odlican i znaci izuzetnu priliku i nama a i svima za bolju buducnost i nova radna mesta.
Sneza
I may be dumb, but I'm not stupid.

Lazic


Hattrick


Boban_m

Citat: ®or¾ poslato 13 Februar, 2019, 22:33
Hvala Bobane,pr¾e i ovi pankeri dobro koji su prvi,a imaju oèigledno i dobru glasaèku ma¹ineriju,jer kako ih ovi moji pristgnu odlepe se za stotinjak glasova.Glasanje je do kraja februara,a nagrada je singlUnapred hvala svima koji glasaju,da se ne zahvaljujem svakom pojedinaèno,mada mo¾e i to [cheers]
Dobri su klinci. Koji je tvoj junior?


®or¾

#10
Moja je æera je u spotu, a Vuk dete iz moje kuæe sin mojih najboljih prijatelja gitarista i pevaè, njegov je bend.

Lazic

Mnogo ti ozbiljno ono dete... :D

jevta


Lazic

Da li joj se sviðaju Hunger games...? ;D

®or¾

 [rofl] pre dve nedelje napunila 17,amazonka,da naravno [rofl]

Lazic


®or¾

Si registrovao da se menja na dnevnoj bazi,pa reko ajd da doprinesem

Lazic

Pa kako neko promeni ja dobijem inspiraciju... ;D Ne znam kako da preuzmem vlast tamo... :D Ne bi ja dao svakome da menja ime, mada je ovako do jaja, smejem se svaki dan... :D

Inaèe grupa je nastala pre 2 godine, Mrle ubacio nas par za neki dogovor i onda tu mi tako ponekad piskarali... Jedan dan poludim i ubacim preko 200 ljudi iz telefona, svi sa manijaka... :o Mada je tu bilo ljudi i koji se ne vole meðusobno... ;D Vajber me banovao misleæi da spamujem... :D

®or¾


eclipse4

Citat: ®or¾ poslato 13 Februar, 2019, 23:17
Moja je æera je u spotu a Vuk dete iz moje kuæe,sin mojih najboljih prijatelja gitarista i pevaè njegov je bend

Pokusao sa google translate i dalje ne razumem sta pise  ;D

Glas'o