Glavni meni

Rd07 delovi

Započeo Damnmoto, 11 Februar, 2019, 16:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Damnmoto

Ljudi da nema neko termostat, puz brzinomera u tocku i senzor lera ili kako se vec zove? Hvala

dzimika

Ma nemoguce da nesto na africi crkava? :D

Jel ti treba ceo puz ili samo ona plastika sto je okrece tocak? Sta ti ja tacno crklo u pinjonu? Termostat najbolje pogledaj da li imaju u Centru S pa ako oni nemaju vidi Deltu, to treba novo da se uzme, ne bi se tu zezao previse

Damnmoto

U hondi je termostat 5000 a dihtung glave 3000, u tocku mislim da je plastika samo vrisnula nisam 100posto siguran

dzimika

Vidi ebay za termostat, sigurno ih ima i novih i polovnih ali moje misljenje je da se uzme novo
Dobro proveri pinjon i usice na tocku koja pokrecu plastiku, plastika odlazi iz dva razloga,
prvi: usice na tocku su se suzile i polome parce plastike gde se naslanja ili jednostavno obriju sa unutrasnje strane plastiku, resenje rasiriti usice i druga plastika
drugi: puz unutar pinjona, tj onaj zupcanik koji plastika pokrece dobije aksijalni luft sto uzrokuje da se pojede nutove na plastici, resenje odneti kod strugara da izbusi rupu sa donje strane, ureze navoj, stavi se saf sa kontra maticom i na taj nacin se smanji aksijalni luft na sto manje (ne treba da se pretegne, mora malo lufta da ima)

Sta god da je bilo pinjon skinuti, oprati dobro iznutra ocistiti svu onu masnocu jer u njoj ima mozda parcica plastike od sada ili od ranije i onda kad se stavi sve novo ili resi problem natrpati litijumske masti

Damnmoto


Lazic

Ili stavi¹ Cateye k'o ja i re¹i¹ problem, plus dobije¹ jako temeljan bord kompjuter.. ;D