Glavni meni

menjam alat za alat :D :D

Započeo K0le, 07 Februar, 2019, 18:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

evo onda cu ja tebi da doniram nesto od alata, ne treba mi noz, svrati kad budes u bg on the rakija run, ni ja nemam kilo kljuc ali imam po nekih duplikata [cheers]
pitah jugu za izradu ostatka i nije bas kao sto huricane rece samo kupim motor i izvarim plocu vec ima dosta masinskog rada glava, remenice, lezajevi, regulacija visine noza i to sve pod uslovom da je glava isparavna a ni tad to nece biti to, nego meni palo na pamet da to sve pokupujem i pravimo novu "kako se ne" temu iako mi realno masina ni ne treba, nisam stolar a kad zatreba odem do kiboe sa pivom i propustim komad dva, kod njega u radionici

Lazic

Kod Kiboe se retko kad zavr¹i na komadu, dva... :o :D

K0le

Citat: UFF poslato 12 Februar, 2019, 00:36
evo onda cu ja tebi da doniram nesto od alata, ne treba mi noz, svrati kad budes u bg on the rakija run, ni ja nemam kilo kljuc ali imam po nekih duplikata [cheers]


Sumnjam da æu skoro na tu stranu, nisam imao obaveze tamo veæ neki period .. Hvala na ponudi, ali ne mogu da prihvatim , mo¾da se javi neko kome treba pa prosledi dalje. 
Ja osnovno imam (okaste, vilaste, gedore, torx..) fale mi 'spec' alati prvenstveno za ¹arafanje kljusaberga . Glupo je da se obja¹njavam, kad se budemo videli oprièaæu ti detalje oko tog no¾a i jo¹ nekih stvari koje udomljavam zarad jednog 'projekta' .
Ako vreme poslu¾i, planirao sam neki manji spring vormap kotliæ kod mene sad èim bude moglo pa se tad vidimo  [cheers] [cheers]


in the meantime --> http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,10675.640.html

Lazic

Spring vormap koltiæ... Idealna prilika da posle 3 godine doðemo do tebe... :-[

K0le