Glavni meni

Pomoc drugara iz Bg

Započeo Lazza, 05 Februar, 2019, 13:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

Citat: UFF poslato 10 Februar, 2019, 01:35
idealno je kad ti je posao na 0km
ali ujedno ne valja kad radis kod kuce
iz toga proizilazi zakljucak da je idealno da ne radis :D

Istina skroz, ja sam poceo da ne izlazim iz kuce skoro cele nedelje, ubija malo psihu

Lazic

Iznajmi¹ kancelariju negde dokle je lepa vo¾nja bez gu¾vi... :D


Nego ljudi, Mrle ¹to je kuvar... ;D  [srce]

Lazza

Mrle, hvala na pozivu no kasno videh a i na brzinu sam prosao juce. Bice prilike. Posteno tvoj kraj je medju najlepsima po meni...
I may be dumb, but I'm not stupid.

UFF

niske zgrade i onaj deo ze setnju medj drvecem do reke i tisina zlata vrede

ninjitsu

Ja zivim u bloku 62 tacno preko puta 45og, zgrada pored osnovne skole. Stan pored mene ce uskoro biti na prodaju, 76m2. Slozio bih se sa Mrletom da je 45blok najlepsi blok, tamo sam odrastao u 4spratnicama, dok je 62 malo bzvz i previse siv. Izmedju svake zgrade postoji ogromno dvoriste ali opet ovamo ima vise zelenila i Sava je tu. E sad nisam siguran koliko se razlikuju cene. Ako ti bilo sta dodatno treba slobodno pitaj :)
rocknrolla®

Lazic

Kakva je situacija sa saobraæajnim kamerama tu u kraju? :)

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ninjitsu

Lazicu ima kamera samo kod buvljaka i na omladinskih brigada. Nigde vise sto se ovog dela tice. E sad na JG umeju da iznenade radari od buvljaka pa sve do kraja tamo, novi blokovi, na bilo kojoj raskrsnici skroz random u popodnevnim i vecernjim satima. Vozi polako :P
rocknrolla®

Lazic

Jel me zeza¹ da si zaboravio... ??? :o ;D


Citat: ninjitsu poslato 30 April, 2016, 13:30
Setih se sada i jedne anegdote pa iako mi nije uspela da podelim sa vama :)

Padne meni na pamet da napravimo selfi kakav niko nema. Kostace nas 3000 dinara odnosno kazna za voznju zutom trakom! Za takvu fotku 3000 na nas cetvoricu je smesna cifra pa krecemo :D Zuta traka Brankov most ka gradu, kamera slika od napred. Ja vozim a ortak treba da skine guzicu i prilepi je na soferku a ostali mashu! Cekali smo kovertu sa fotografijom ali nikada je nismo docekali... Cekali smo i da nas pohapse svakako ahahha. Zao mi je iskreno sto nismo nikada dobili fotografiju i kaznu. Jebiga ja jednom zivim i radim stvari koje mi se rade. Mozda me neko osudjuje, mozda mi neko ukrade ideju :) Ako neko odradi to molim neka mi posalje sliku :D Ja necu to ponavljati, ne pijem vise :D Na kraju krajeva, koja je poenta zivota ako bar malo ne manijacis ;) Veliki pozdrav manijaciiiiiiiii

milomir22

Vi's da covek ne pije vise...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

ninjitsu

ahahahah e jeb se de si ovo iskopao :D Inace odradio sam to ali se ne vidi nista, precrtali su markerom i poslali kaznu :)))))
Inace otrovao sam se pre 5 dana, bio na ispiranju. Evo me sada sa koktelom u ruci. Zivot je jebeno kratak. Ziveli ;)
Hoce biti neka voznja uskoro? :)
rocknrolla®

UFF

postoje i druge menje opasne droge od alkohola, iako na prvi pogled ne izgledaju tako :D
experimentisi malo

Lazic

Nind¾utsu, nadam se da im nisi platio... ;D