Glavni meni

Pomoc drugara iz Bg

Započeo Lazza, 05 Februar, 2019, 13:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazza

Generalno firma bi mi bila na NBG a i posao supruzi bi lako nasao tu tako da mi je nekako taj deo skroz ok.
Hvala na info, meni je samo bitno da ima malo zelenisa a jos ako je uz reku onda bonbonica 😎
Prosetacu se subotom malo tim krajem da vidim sta se tu desava...
I may be dumb, but I'm not stupid.

despic

Onda nemas sta da trazis van nbga.
Iskreno preporucujem 21,23 blok...oba imaju teniske terene :P blizu ti je mek, poncho, usce - milina :)
A verujem da ti se 45. blok i ostali kraj save nocu nece svideti. Preko dana je stvarno lepo...
klasican divljak

UFF

evo sta se kod mene uz reku tj ispred kuce juce i danas desava
komsija zida (verovatno spratnu kucu sudeci po temelju) od 200+kvm osnove (skrljao 2.5tone armature i 60 kubika betona u temelj za sad)
mada zemlje skoro vise ni nema na prodaju i cena ara je 6.000eur cisto da imas za racunicu
ali jbg ko jos na nbg ima kucu, dvoriste, travnjak, garazu i bazen  ;D


http://i.postimg.cc/8k6B0hzj/20190205-123314.jpg
http://i.postimg.cc/vHwLFc4X/20190205-152017.jpg
http://i.postimg.cc/GhPPcdYR/20190205-165050.jpg

Taraba

Imaces ekstra pogled sad.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gašpar


UFF

Citat: Taraba poslato 06 Februar, 2019, 10:11
Imaces ekstra pogled sad.

isti kao i do sad
gledam u jebeni nasip, nije da vidim reku
a sa terase cu i dalje videti sve, on mi ne smeta dok iz dvorista svakako nista ne vidim kad mi je ograda 2 metra  [rofl]

despic

Citat: Ga¹par poslato 06 Februar, 2019, 13:21
Citat: despic poslato 06 Februar, 2019, 01:30
...oba imaju teniske terene :P
Znao sam da si gej

Ti samo na pedere mislis. Kakve veze imaju teniski tereni sa pederstvom? 10 godina sam radio na teniskim terenima u 21 bloku i ne upoznah ni jednog pedera...
klasican divljak

mrle

Citat: Lazza poslato 06 Februar, 2019, 01:03
Generalno firma bi mi bila na NBG a i posao supruzi bi lako nasao tu tako da mi je nekako taj deo skroz ok.
Hvala na info, meni je samo bitno da ima malo zelenisa a jos ako je uz reku onda bonbonica 😎
Prosetacu se subotom malo tim krajem da vidim sta se tu desava...
Ja sam roðeni brðanin, udao sam se u 45 blok. Javi se u subotu, doði do mene, da ti poka¾em prednosti bloka, naroèito za decu, vrtiæ, ¹kolu... 0641243329. Oèekujem te.
A ba¹ sam mislio i Laziæa da pozovem, treba mi ne¹to.
Pivo i klopa na moj raèun.

Boban_m


mrle

Skokni mi po kuma u Alabami.

UFF

onda posle morate i do mene da uporedimo iskustva

mrle

Lazzo, javi se. I uff da doðe prvo do mene.

milomir22

Citat: Lazza poslato 06 Februar, 2019, 01:03
Generalno firma bi mi bila na NBG a i posao supruzi bi lako nasao tu tako da mi je nekako taj deo skroz ok.
Hvala na info, meni je samo bitno da ima malo zelenisa a jos ako je uz reku onda bonbonica 😎
Prosetacu se subotom malo tim krajem da vidim sta se tu desava...

U bg-u bih opet ziveo samo pod uslovom da radim tamo gde zivim. Nbg mozda jeste precenjen kada je cena kvm u pitanju, ali ako radis na nbg-u nemoj da zivis nigde dalje do 1 km od posla. Ja ziveo na dorcolu, radio na kosutnjaku kod difa, svaki dan 26 km po spicu kroz grad, smucilo mi se posle godinu i po dana, smucilo mi se i pre, ali sam morao da vratim neke dugove.

Ako mi ne uspe neka varijanta koju imam za Nemacku, moracu opet da se vratim u prestonicu, ali sada samo posao na dorcolu dolazi u obzir.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Radio sam 6 meseci na Kraju Zemuna, oko 15km na jednu stranu kroz dva centra, u ¹picu ujutru, u ¹picu uveèe... Pakao... Pola plate mi je odlazilo na gorivo... Al' zato sledeæih 9 godina na 2.8km pa poslednje 4 na 3.8... :o :D ©piceve izbegavam kao vuèiæ tv duel... ;D

UFF

idealno je kad ti je posao na 0km
ali ujedno ne valja kad radis kod kuce
iz toga proizilazi zakljucak da je idealno da ne radis :D

Lazic

Ne bi imao razlog da palim motor i kola... Mnogo volim da sam kuæi...

mrle


mrle


milomir22

Sto ne rece da ces da spremas klopu, ja bih dosao...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mrle