Glavni meni

BMW R 1100 RT

Započeo vazlan, 28 Januar, 2019, 09:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


megaidiot

ne vidi se na slikama. da li je original rep fabricki?

vazlan

Sve je u originalu osim prepravljenog sedista i stakla desnog retrovizora.

UFF

a sta ce se desiti sa ovom temom kad istekne oglas i link ne radi?

Hurricane

mnogo para za motor star 25 godina ni po cemu poseban, osim sto je bemvejac

megaidiot

kazi mi je li lamela nekada menjana?

Hohštapler

Kolko mo¾e da razvije?!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac

Razvija pite, sarme, mi¹iæe...

vazlan









Evo slike ako link ne bude radio ili istekne oglas.Za kolegu koji slabo racuna motor je star 20 godina.Lamela nije manjana a moze da juri onoliko koliko mu date gasa.Da li je mnogo para za motor to neka komentarise onaj koji dodje da vidi motor.
Za informacije i ozbiljna pitanja [callme] 063427322.

Gavrolini

Sto tako? Mi (ja) bas volimo da kazemo da je skup bez da gledamo.

vazlan

 Dobro.Necu vise da budem grub.Izvinjavam se ako sam nekoga uvredio predhodnim postom.Ali sta cu kad volim skupo da prodajem.  ;)

El Jefe

Лепе мушкатле. Мени се увек осуше. Једном ми се и кактус осушио.
Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

Lijepo motorèe...  Ko voli da putuje,ljepota!!
jin-jang

Gavrolini

Au zmaje ja ne mogu da kazem da li kvalitetan ili ne jer bmw ne volim pa nisam objektivan ali ovde lepo nema ama bas nista.

Taraba

Jes vala gadan... skoro kao gsxf
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Srbija je ozbiljan kandidat za prvo mesto zone sumraka... Ne znam da li i jedan motor ima kilometra¾u manju od 28.000 i veæu od 32.000... :o ;D ©alu na stranu, mo¾da je taèna kilometra¾a, ne znam ni motor ni èoveka, al' ja koji vozim ultra malo zbog nemanja para i vremena preðem 30.000 za 4 godine... Ako je prava kilometra¾a lamela ne mora da se menja do 2029-te... :o ;D

UFF

imam ja 50k
na jednoj instrument tabli
ali imam i drugu sa 28k koju cu da montiram pre prodaje  [rofl]

Lazic

Na mojoj je pisalo 28.000 kad je 2009-te do¹ao iz ©vice, maska je bila nekad krpljena, verovatno i sat menjan... Dok nije crkao Pinjon 2015-te pre¹ao 50-60k, onda slupao masku i cajger, pinjon nisam menjao, veæ 3 godine pi¹e 19.200 km... :o :D

Gavrolini

Na zadnjih 5 motora nisam ni imao cajger. Sta me koji kurac boli koliko sam presao i koliko idem.

UFF

a ulje menjas kad se setis ?

ja sam u slucajevima bez table uvek vozio do rezerve pa sipao pun i brojao potrosene rezervoare goriva da bi znao kad je vreme za servis jer znas koliko ti motor trosi pa mozes i odokativnu predjenu km da pogodis