Glavni meni

Fitoterapeut

Započeo MIGE, 20 Januar, 2019, 19:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE

Kao sto naslov kaze,potrebna preporuka za fitoterapeuta...pozeljno da je iz Beograda,moze i neka klinika ako je bas dobra....hvala unapred  [thumb_up]

milomir22

bitan uslov: da stalno nosi uske helanke i dekoltiranu majicu!


P.S. procitao sam klinka a ne klinIka
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

®or¾

#2
Moja keva je i¹la u neku kliniku u Bg mislim da se zove Medika ili tako ne¹to ali mislim da se posle sama leèila kojekakvim travama
Kupila knjigu Vase Pelagiæa i æao,svo moguæe lekovito bilje ima u njoj i naèin primene. ( kako i za koje bolesti)

dzimika

Za sta sluzi fitoterapeut?

®or¾


Ivicat

Ima knjigu Zdravlje iz bozije apoteke...

dzimika

Citat: ®or¾ poslato 20 Januar, 2019, 20:48
Leèenje biljem [cheers]

nisam imao pojma stvarno, ajd videcu i sa kevom posto je skoro imala operaciju zbog raka da li ima neke informacije

milomir22

Sad sam tek uklavirio da je tema potencijalno mnogo ozbiljnija nego sto sam mislio, pa bih se izvinio migetu, a onaj prethodni post moze admin da obrise. Mislio sam da se radi i o nekom kondicinom treneru ili necemu slicnom.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

MIGE

Citat: milomir22 poslato 20 Januar, 2019, 23:03
Sad sam tek uklavirio da je tema potencijalno mnogo ozbiljnija nego sto sam mislio, pa bih se izvinio migetu, a onaj prethodni post moze admin da obrise. Mislio sam da se radi i o nekom kondicinom treneru ili necemu slicnom.
nema potrebe da se izvinjavas,sala je uvek dobrodosla.. [cheers]
U mom slucaju,nije nesto ozbiljna situacija vec potreba za zdravim zivotom.Citao sam bas dosta literature i nije sve to tako jednostavno kao sto ljudi misle.Dosta biljaka koristimo na pogresan nacin koji je kod nas utemeljen godinama.

Kostić

kupi vasinu knjigu ima da se naðe na onim limunovim mudima i po kupine, ja imo al sam jebiga nekome dao. o¹ da te upoznam sa mojom drugaricom kaæom, ona kuvala zdrav ¾ivot nekim umi¹ljenim intelektualcima za jake pare ima znanje ne samo o na¹e biljke nego i o kineske i naravno ne kuva po srpski...

Hurricane

Citat: MIGE poslato 21 Januar, 2019, 07:57
Dosta biljaka koristimo na pogresan nacin koji je kod nas utemeljen godinama.



i to je taèno, evo na primer ja da potvrdim: da ¾alfija, nana i kantarion kad se pu¹e nema efekta

®or¾

 [rofl] al' zato  tatula satire [rofl]

Hattrick

Citat: milomir22 poslato 20 Januar, 2019, 19:30
da stalno nosi uske helanke i dekoltiranu majicu!

Moze !!!