Glavni meni

BMW X1 Xdrive18d 2012.

Započeo Zeljkamp, 19 Januar, 2019, 03:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

CBRR1 ti je svuda davao pluseve a njega ni da ga pominjes u komentaru...a hvalis lazica koji ti ni jedan plus nije dao...jer ih je vec razdavao cim ih je imao....a pazi ni vezicu ti nije dao a to ima....  :P

milomir22

Citat: FANTOM poslato 25 Januar, 2019, 13:50
    Jedini korektan ispao Lazic . Ovi ostali pokazali ste se nivo ucesnika rijalitija 3 glasaju pa se zakace jos njih 7 jel ajde to je fazon . Mojim postom kontam da sam potkacio Lazica i Milosa , ostali ne znam sta je vama bilo za minus .

Za ovaj post si dobio + od mene, jer me nista ne kosta. Kada sam dobio jubilarni stoti plus na ovom forumu pitao sam u nekoj temi koliko para mogu da uzmem za te pluseve, neko mi je odgovorio nista, moj odgovor "pa koji ce mi kurac onda svi ti plusevi". Ovo su te vise iz fore minusirali nego sto te mrze.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

FANTOM

   Ma bre boli me dupe sad sam u elitnom drustvu Koste , Mirzana i Debelog Zmaja .... [rofl] [ludak_sa_puskom]

con3

Citat: eclipse4 poslato 25 Januar, 2019, 17:42
CBRR1 ti je svuda davao pluseve a njega ni da ga pominjes u komentaru...a hvalis lazica koji ti ni jedan plus nije dao...jer ih je vec razdavao cim ih je imao....a pazi ni vezicu ti nije dao a to ima....  :P
Lazic je jaci od ADMINA ,on je ovde vekovima ,L veliko (Lazic) [bejzbolka]

Lazic

Citat: FANTOM poslato 25 Januar, 2019, 17:55
   Ma bre boli me dupe sad sam u elitnom drustvu Koste , Mirzana i Debelog Zmaja .... [rofl] [ludak_sa_puskom]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-*





Citat: con3 poslato 25 Januar, 2019, 18:32
Citat: eclipse4 poslato 25 Januar, 2019, 17:42
CBRR1 ti je svuda davao pluseve a njega ni da ga pominjes u komentaru...a hvalis lazica koji ti ni jedan plus nije dao...jer ih je vec razdavao cim ih je imao....a pazi ni vezicu ti nije dao a to ima....  :P
Lazic je jaci od ADMINA ,on je ovde vekovima ,L veliko (Lazic) [bejzbolka]
;D :-* [srce] :-[

eclipse4

Citat: con3 poslato 25 Januar, 2019, 18:32
Citat: eclipse4 poslato 25 Januar, 2019, 17:42
CBRR1 ti je svuda davao pluseve a njega ni da ga pominjes u komentaru...a hvalis lazica koji ti ni jedan plus nije dao...jer ih je vec razdavao cim ih je imao....a pazi ni vezicu ti nije dao a to ima....  :P
Lazic je jaci od ADMINA ,on je ovde vekovima ,L veliko (Lazic) [bejzbolka]

a sta dominik i petar nece da se druzi sa vama ???

Hattrick

Jok, on je sad nadzornik botova, ne fizikalise vise.

Lazic

Nema Petra od kako su krenuli protesti...