Glavni meni

BMW X1 Xdrive18d 2012.

Započeo Zeljkamp, 19 Januar, 2019, 03:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

@UFF:
Skidaj ban Vuku, nema smisla... :o ;D ;D ;D

Lazic

Citat: sremac poslato 24 Januar, 2019, 01:26
slike omege i laziæa kako tera po ki¹i 200+ na trulim ko¹evima, da se stave u zaglavlje foruma.
[srce] [srce] [srce] Istopim se od sreæe kad vidim da neko stvarno pazi na èasu... :o ;D Znam da sam preterivao, al' ¹to ka¾e Milo¹, to je moje iskustvo, ne mogu da pi¹em o tuðim... ;D [cheers]



Citat: FANTOM poslato 23 Januar, 2019, 22:51
   Ja podrzavam Gavru , vecina ljudi koji spominju svoja vozila za primer u temama koje se ne ticu tih vozila ili prekorace da spomnju svoja u vozila kao primer u vise od npr. 5 tema gde nije mesto tim vozilima trebalo bi trajno da prestanu da pisu dalje na temu svojih vozila u temama gde im nije mesto i kroiste svoja vozila kao primer.
   Jbg zakoplikovao sam ga al navescu primer pa ce vam biti lakse : Buba , KLE , Omega , FZR , Uno , Citroen itd. itd. Ono spominjanje ajvara u mojoj temi za kola sam i prevario nekako  [thumb_up] [rofl] [cheers]
Pa nisi zakomplikovao, Buba (Milo¹, Ja), KLE opet ja, Omega opet ja, FZR Milo¹, Uno Milo¹, Citroen opet ja i jo¹ po neko, itd, itd... Jesmo preterivali priznajem. Od kad je Gavra tra¾io da budem banovan ako opet pomenem Omegu, nisam vi¹e.. :D
Nego, mogao si lepo nama dvojici da kenja¹... ;D Elem, Milo¹ je sve rekao, ovde je sve oduvek dozvoljeno, a ko se ljuti... :o ;D

UFF

Citat: Laziæ poslato 24 Januar, 2019, 15:58
@UFF:
Skidaj ban Vuku, nema smisla... :o ;D ;D ;D

pa nisam mu ja ban ni dao  [neampojma]
automatski je i po pravilima sve
i siguran sam da se niko nije ni naljutio na njega vec su koristili svoje gradjansko pravo da ocene kvalitet njegovog posta :D
e sad da li ce on da se naljuti takodje bezrazlozno to cekamo da vidimo sutra

Lazic


aæimo

®ao ðoka, od kako znam za forum, ko god je plakao zbog minusa, zaradio je jo¹.

eclipse4

Citat: FANTOM poslato 24 Januar, 2019, 11:27
    Da li sam dobio 6 minusa prvi put u zovotu na forumu , auuu al ste jaki preko tastature ... Pa nisam vam ja Mirzan  [rofl] [rofl] [rofl] [prebicute]

nismo svi jaki samo preko tastature ima nas koji samo izgledamo jaki i na slikama  [rofl] [rofl]

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Darko

Citat: FANTOM poslato 23 Januar, 2019, 22:51
    Ja podrzavam Gavru , vecina ljudi koji spominju svoja vozila za primer u temama koje se ne ticu tih vozila ili prekorace da spomnju svoja u vozila kao primer u vise od npr. 5 tema gde nije mesto tim vozilima trebalo bi trajno da prestanu da pisu dalje na temu svojih vozila u temama gde im nije mesto i kroiste svoja vozila kao primer.
    Jbg zakoplikovao sam ga al navescu primer pa ce vam biti lakse : Buba , KLE , Omega , FZR , Uno , Citroen itd. itd. Ono spominjanje ajvara u mojoj temi za kola sam i prevario nekako  [thumb_up] [rofl] [cheers]

Ok , sta trazis onda u temi o Gepard patikama i spominjes mi neke druge firme , a ne Gepard ?  ;)   

buhahahahahahahahhahaha

UFF

Citat: eclipse4 poslato 24 Januar, 2019, 18:59
Citat: FANTOM poslato 24 Januar, 2019, 11:27
   Da li sam dobio 6 minusa prvi put u zovotu na forumu , auuu al ste jaki preko tastature ... Pa nisam vam ja Mirzan  [rofl] [rofl] [rofl] [prebicute]

nismo svi jaki samo preko tastature ima nas koji samo izgledamo jaki i na slikama  [rofl] [rofl]

vala ne bi se ja sa tobom zajebavao
po fotki se vidi prirodna sirovina, mali ali odvljen do stene iako verovatno nikad u teretanu usao nije



@ darko pa sacekaj bre bar da mu istekne ban prvo, nemoj da ga jebes dok je u blatu  [rofl]

Gavrolini


El Jefe

Нема везе са темом ал морам да испричам. Био ми пријатељ на лекарском и са врата му каже докторка - ви сте дебели. Па шта каже он њој и ви имате буљаве очи.
Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

Citat: UFF poslato 24 Januar, 2019, 21:05
Citat: eclipse4 poslato 24 Januar, 2019, 18:59
Citat: FANTOM poslato 24 Januar, 2019, 11:27
    Da li sam dobio 6 minusa prvi put u zovotu na forumu , auuu al ste jaki preko tastature ... Pa nisam vam ja Mirzan  [rofl] [rofl] [rofl] [prebicute]

nismo svi jaki samo preko tastature ima nas koji samo izgledamo jaki i na slikama  [rofl] [rofl]

vala ne bi se ja sa tobom zajebavao
po fotki se vidi prirodna sirovina, mali ali odvljen do stene iako verovatno nikad u teretanu usao nije



@ darko pa sacekaj bre bar da mu istekne ban prvo, nemoj da ga jebes dok je u blatu  [rofl]

jos neznas ti kako se gajbe piva praznile u teretani    [rofl] [rofl]

CBRR1


eclipse4


mkt

ko udari na ljuti ajvar odma dozivotni ban

con3

Ja hteo da postavim corsu a ovde se pise o potrosnji i batinama  :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o [panic] [panic] [panic]

FANTOM

    Jedini korektan ispao Lazic . Ovi ostali pokazali ste se nivo ucesnika rijalitija 3 glasaju pa se zakace jos njih 7 jel ajde to je fazon . Mojim postom kontam da sam potkacio Lazica i Milosa , ostali ne znam sta je vama bilo za minus .

Hattrick

A u picku materinu, ne sme covek vise ni da pita koliko je Omega tacno imala kilometara na satu, dok je Lazic penjao uz Savski nasip.

CBRR1

Citat: FANTOM poslato 25 Januar, 2019, 13:50
    Jedini korektan ispao Lazic . Ovi ostali pokazali ste se nivo ucesnika rijalitija 3 glasaju pa se zakace jos njih 7 jel ajde to je fazon . Mojim postom kontam da sam potkacio Lazica i Milosa , ostali ne znam sta je vama bilo za minus .

Od mene si dobio pluseve svuda...ali jebes bre minuse..boli te patka  :D

Lazic

Citat: FANTOM poslato 25 Januar, 2019, 13:50
    Jedini korektan ispao Lazic . Ovi ostali pokazali ste se nivo ucesnika rijalitija 3 glasaju pa se zakace jos njih 7 jel ajde to je fazon . Mojim postom kontam da sam potkacio Lazica i Milosa , ostali ne znam sta je vama bilo za minus .
Dobro bre, k'o da si zaboravio gde si... :D :D :D