Glavni meni

BMW X1 Xdrive18d 2012.

Započeo Zeljkamp, 19 Januar, 2019, 03:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazza

Potrosnja :
E60 2000ccm3 177ks do Lefkade 4.9L po manje vise ogranicenju a po gradu 7l
I to je onaj motor sto ga pljuju jer nema veliki servis :D samo lanac koji drnda
I may be dumb, but I'm not stupid.

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 23 Januar, 2019, 03:39
Cek cek a jos nisi na ovoj strani pomenuo omegu :)
Pa ne smem kad si bacio fatvu na pominjanje mojih vozila... :o ;D

FANTOM

    Ja podrzavam Gavru , vecina ljudi koji spominju svoja vozila za primer u temama koje se ne ticu tih vozila ili prekorace da spomnju svoja u vozila kao primer u vise od npr. 5 tema gde nije mesto tim vozilima trebalo bi trajno da prestanu da pisu dalje na temu svojih vozila u temama gde im nije mesto i kroiste svoja vozila kao primer.
    Jbg zakoplikovao sam ga al navescu primer pa ce vam biti lakse : Buba , KLE , Omega , FZR , Uno , Citroen itd. itd. Ono spominjanje ajvara u mojoj temi za kola sam i prevario nekako  [thumb_up] [rofl] [cheers]

®or¾


Glava Dole

#44
Da porucim tebi i gavri par raci:

Kao prvo: ovo je MM i off topic je sasvim normalna stvar !
Poprckivanje je dozvoljeno ali negodovanje oko offtopica jok.

Kao drugo: o kojim to vozilima da pricamo sem o onima sa kojima smo licno imali iskustva i vise kilometara pod dupetom? Znaci u tvojoj temi smemo da komentarisemo samo tvoj auto s kojim nikad nismo ni bili u dodiru? I ako je neki problem u pitanju a slican je i nas snasao na drugom autu ili motoru ne vidim sta je problem da prenesemo nesto iz licnog iskustva? karika je karika, ventil je ventil, karb je karb... a price o bubi ja npr volim... jedna koju nikad ne bih dao ni za kakve pare me dovezla iz porodilista, u fabrickom i ocuvanom stanju je jos uvek, a na drugoj naucio da vozim.
Kad je u pitanju FZR, TZR il sta ti vec znam... svi oni rade na slicnom principu kao i ostali motori. I ne mogu da razumem da se nadrkas ko da sam ti pobio pola familije kad ti npr dam primer da je na mom motoru nov lanac u prvim kilometrima morao da se doteze dok ne nalegne. Lanac je lanac. To je samo primer. Jok nego cu da cutim ili pricam sta? Komsija na istom motoru ko i tvom to i to? A isti 'rac je i kod mene...

I molba za UFFa: De leba ti onemoguci mu komentarisanje u temi golf 3 gti pa nek prica sam sa sobom, vidis da mu je to zelja, 100 puta je napomenuo da zeli da bude samo dnevnik bez komentara... i nece vise biti problema...

Posle ne znam ni sam koliko vremena moram da dam minus... koliko vidim nisam jedini, drugi po redu... od mene toliko.

Zeljkamp

Citat: Splinter poslato 23 Januar, 2019, 08:18
Zadnja ( krajnja ) cena je?
Prodat je danas X1 za 12.000e.

Moze u stare. ;)
TwinZ Auto & Moto

Hattrick

Koliko je isla Omega po kisi po kolotrazima punim vode ?  ;D

megaidiot

mnogo bolje kad je natovaris ajvarom

UFF


sremac

slike omege i laziæa kako tera po ki¹i 200+ na trulim ko¹evima, da se stave u zaglavlje foruma.
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Gavrolini

Gavra samo podprcava Lazica, nema potrebe niko nista da mi poruèuje!

milomir22

Posto tegla ljutog ajvara i jel od ljustenih paprika?
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic


FANTOM

    Da li sam dobio 6 minusa prvi put u zovotu na forumu , auuu al ste jaki preko tastature ... Pa nisam vam ja Mirzan  [rofl] [rofl] [rofl] [prebicute]

Lazic


Che

Citat: FANTOM poslato 24 Januar, 2019, 11:27
    Da li sam dobio 6 minusa prvi put u zovotu na forumu , auuu al ste jaki preko tastature ... Pa nisam vam ja Mirzan  [rofl] [rofl] [rofl] [prebicute]

Evo ti i sedmi zato sto kukas a i protiv ajvara si  [rofl]

Lazic


Conti-Moto

Fantomova prva losa iskustva sa BMW X1 ...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [srce] :-*
Novo !!!
Conti ROAD !!

®or¾


UFF

Citat: Che poslato 24 Januar, 2019, 11:41
Citat: FANTOM poslato 24 Januar, 2019, 11:27
    Da li sam dobio 6 minusa prvi put u zovotu na forumu , auuu al ste jaki preko tastature ... Pa nisam vam ja Mirzan  [rofl] [rofl] [rofl] [prebicute]

Evo ti i sedmi zato sto kukas a i protiv ajvara si  [rofl]

Citat: Conti-Moto poslato 24 Januar, 2019, 11:58
Fantomova prva losa iskustva sa BMW X1 ...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [srce] :-*

[rofl]