Glavni meni

Gepard moto patike , 43 , nove - 50e

Započeo Darko, 16 Januar, 2019, 22:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko


VR 46

Јел можда већи калуп? Носим 44 а требају ми овакве шимике  8)
Twist of wrist!

jevta

Ovo obièno prepustim Gavri ali sad ne mogu da izdr¾im.
I ja umem da odvalim cenu ali brate
Skupo.

idanijel


Darko

Patike nisu moje , od drugara su. Ja imam iste ovakve , i platio sam ih 5.000 din nove.
Gepard vise ne pravi ovo , niti ce ih praviti , a drugar ima 10-ak pari ...
Rekao mi da stavim 50e , ja stavio 50e

Skupo - nije , to je sto je.

@jevtans - imao sam ja dosta tema u rubrici “poklanjam” ... kad mogu - mogu , kad ne mogu - ovako je , sta da radim

Sinoc sam na fejsu prodao 4,5 pari za 20 min

@vr46 - pa jebem li ga kakav je kalup. Brate , zivimo na 2 km , aman ... dodjes , probas , popijemo pivo :)

Kostić


Darko


Kostić

па добро, томе и служе другови ал скупо ће да га кошта то пиво, боље се нађете на пола пута, да не зајебеш ни овог а ни оног друга :)

Darko


Kostić

не могу кад ми дркаш папучу за гас под прозорем и одмаглиш, квари ми концентрацију :) марко бар викне ајмо на квас, ти ништа. ц ц ц, ал није лако бити витез :)

Darko

Kole brate , pomesao si. Ja tek danas idem po bajk od majstora

Kostić


jevta

Ba¹ æu danas da svratim da vidim jel ima u prodaji.

Darko

Nema , zove moj ortak kome se jako svidjaju vec 5 puta. Nema ih , i nece ih ni praviti vise


UFF

lepo kupis sidi kao ja od wr46 i zboravis na te antilope i geparde


Malenov

Ово нема везе са мото патикама. Поред тога што је прескуо, тешко је срање.

П.С. Мањи је калуп

gox

Ima i TCX odlicne moto patike. Mislim da bese u Motolandu da ih ima. Ja tamo kupio neke WP. Prezadovoljan.

Darko


gox

#18
Greska, Maxmoment.
Ove sam kupio :
http://www.maxmoment.rs/obuca/urban-lifestyle/street-ace-wp-black.html
Bio kod njih u prodavnici, neki modeli nisu imali moj broj, probao par patikai ove mi legle. Testirano po ki¹i, ne pu¹taju.
Inaèe imam i neke dainese patike antilop. Kad krene ki¹a, u roku od 5 minuta su kao sundjer. Neverovatno kako upiju vodu, su¹e se posle par dana.

Darko

Ok. Mislio sam da su u istom cenovnom rangu. Ove patike sto si stavio su samo 80e skuplje od ovih koje prodajem , i to van sezone , kad su na popustu.

Ove koje spominje uff , sidi , takodje , skuplje su samo zelenu , zelenu i po od ovih sa oglasa ... ili da kupis polovne , sto ne preferiram za obucu ...

To je kao da sam se javio u oglas za onog renault clia i da napisem post - eee ovo je sranje , eno ima dobar bmw , prodaje vr46 ... niste realni sa komentarima ni malo...