Glavni meni

Telefon LG G2

Započeo Glava Dole, 10 Januar, 2019, 21:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Dakle, ponovio sam se pa da pokusam predprethodni da uvaljam :)

"Telefon je od prvog dana koriscen u silikonskoj futroli i sa tempered glass zastitom. Prvi i jedini vlasnik, poslednje dve godine je koriscen iskljucivo kao rezervni(dakle vrlo retko).

Jedina anomalija je mizerna i maltene neprimetna pukotinica na kucistu(slika br. 2) koju onaj ko ne zna tesko moze da primeti i bez silikonske futrole, a sa njom tek uopste. Sve ostalo je bez ikakvih tragova koriscenja.

Dolazi sa fabrickim punjacem i bez slusalica(koje iz higijenskih razloga svakako treba pribaviti nove).

Njegove karakteristike mozete pogledati ovde:
http://www.mobilnisvet.com/mobilni/3935/LG/G2-D802-16GB

Kupcu na poklon ide silikonska futrola i dve potpuno nove tempered glass(staklo) zastite ! "





















https://www.kupujemprodajem.com/Mobilni-telefoni/LG/LG-G2-Poklon-71640610-oglas.htm?filter_id=

Cena za manijake: 70e i od toga 5e ide za forum ukoliko se proda ovde :D


Glava Dole

UP, 60e, doprinos isti... jos malo pa nestalo, navali narode :)

misa-pei

Evo da napi¹em ne¹to, da ne ka¾e¹ kako niko ne ferma tvoj oglas :P :P :P
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam hteo ali meni treba za g4 mrezu...tako da nevredi....dzabe
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

OKi


Glava Dole


Glava Dole

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Januar, 2019, 21:48
ja sam hteo ali meni treba za g4 mrezu...tako da nevredi....dzabe

I tako si me utripovao da je to neverovatno... naime stare postapid kartice su morale da se zamene za 4g kartice davno a ja sam imao internet karticu koja je za stariji protok... promenio sam samo svoju a ta net staromodna je ostala i posle tvog posta povrsno pomislim da stvarno nema 4G... sad sam premotao film i setim se da je sa mojom karticom imao 4g :) Evo rispect rev, jesi me navuko strucno, priznajem :)


Glava Dole

Hvala, kontaktiracu ga [thumb_up]

Glava Dole

Na KPu skinut konacno oglas i manijacka poslednja i samim tim fixna cena je 5000din sto mu dodje svega 42-3e... a to je manje-vise poklon. Ispod toga sigurno nece ici, radije cu ga pokloniti nekom dragom nego davati ispod toga. A mislim da je vise nego korektan. Tak hardver moze da tera minimum sedmicu koja se instalira sigurno u bilo kom boljem servisu za relativno smesnu lovu... i da, ima 4G mrezu, proverite gde god pozelite na netu a ako je tu nesto falicno uvek moze da se vrati, bolje je valjda svakom da zna koju "poznatu licnost" da hvata za gusu, licnost kojoj je ugled na ovom forumu bitan, nego da uzima bilo sta tek onako random :)

UFF

ko ti je nadrazi sa 4uma? :)

Lazza

Pa Lazic, nego jel moze taj telefon da sluzi kao starter za motor?
to kada bi mu napravio bilo bi super...
I may be dumb, but I'm not stupid.

Glava Dole

Citat: UFF poslato 05 Mart, 2019, 09:19
ko ti je nadrazi sa 4uma? :)

Sve vas volim podjednako :)

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

ja prodao juce zenin ovde u DE nov ko iz fabrike bez i jedne tackice na njemu bilo gde za 50e......u radnjama mi nudili 15-20e  [ludak] [ludak]

Lazic

Citat: Glava Dole poslato 10 Februar, 2019, 07:31
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Januar, 2019, 21:48
ja sam hteo ali meni treba za g4 mrezu...tako da nevredi....dzabe

I tako si me utripovao da je to neverovatno... naime stare postapid kartice su morale da se zamene za 4g kartice davno a ja sam imao internet karticu koja je za stariji protok... promenio sam samo svoju a ta net staromodna je ostala i posle tvog posta povrsno pomislim da stvarno nema 4G... sad sam premotao film i setim se da je sa mojom karticom imao 4g :) Evo rispect rev, jesi me navuko strucno, priznajem :)
Malo si jurio svoj rep... :D

OKi


Glava Dole


castor

It's the ride that matters, not the bike…

zlacjani

Evo da se nadove¾em, imam nov touch za navedeni telefon...kupljen da zamenim i nikad zamenio, telefon baèen.

Ko kupi telefon ja poklanjam staklo! :P