Glavni meni

Yamaha YZF 600 R - Thundercat

Započeo Darko, 07 Januar, 2019, 23:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

moja honda za razliku od njih ima R na kraju ali zato nema jedno R posle CB
da ga ima imala bi heblove a ne korman a verovatno i oklope (sediste je vec iz dva dela)

Darko

Dobro , da u pravu ste. Los sam primer dao

Darko

Ali opet , s druge strane nije da nisam u pravu
Moja sad ima oznaku cbr600 f a ima dva sedista :)

Gavrolini

Ali malo uzdignutije heblove i nema performanse kao cbr600rr

Hurricane

i moja Minaj RF 600 RR ima odvojena sedi¹ta i 3 R u nazivu a nije R, al zato mnoge R-ove jedem za u¾inu  :P

Lazic

Okreni obrni, Daretova D¾amahirija je odlièna... ;D

Biker-Boy

Brzinac je brzinac, nebitno kako se zove tj. da li ima "R" u imenu ili ne, to je stvar filozofije doticne kompanije,
ali sustina je da su brzince nekad pravili primerenije REALNIM uslovima saobracaja i javnim putevima, i shodno tome su imali udobnija sedista, mekanije ogibljenje i heble iznad trokuta, ali su to i dalje bile vrhunske sportske masine visokih performansi.
a onda su poceli da prave bukvalno replike motora sa trka, i posle sat vremena voznje na njima nisi vise ni za kurac, znaci realno ti motori su za stazu i nizasta vise.
I feel the need..... the need for speed !!!

Gavrolini

Jbg moj burazer prosle godine sa novim gsxr stigao do azurne obale, brz jeste ali sumnjam da je uspeo bas za sat vremena da stigne.

Lazic

I kad je stigao nije bio ni za kurac... ;D

Darko

A sa kojim motorom bi bio za kurac majke ti ?


Gavrolini

Po slikama bih rekao da su se tamo jako lepo provodili, u voznji takodje. U povratku svratili u italiju na motoGP. Sve u svemu rado bih se i ja tako zrtvovao.

Darko

Pa upravo to. Dobra ekipa i nista nije tesko, a i da se nazulja malo , sta je problem ?! Oces udobno - pa idi autom

Ja sam sa t-catom , najduza voznja u jednom danu , presao 600km ( sarajevo - zajecar ) , sa zenom. Kako su mi neki pricali , ukocicu se , umrecu od umora , ovo ono ... nista , ni ja a ni ona...

Biker-Boy

Ma sve ja to razumem, putuju ljudi i sa biciklama :D  ali verujem da bi ti burazeru sigurno bilo mnogo ugodnije putovanje da je vozio staru Ninju 6R, Thundercat ili CBR F4...  
I feel the need..... the need for speed !!!

Darko

Ma sumnjam... nijanse ... ne bi pravio pauzu na 350km verovatno , nego na 300km ( lupio sam :) ) ...

A i , koliko cesto imas takve voznje , tog tipa , toliko duge ? Ako mi je 90% voznje - voznja koja me ispunjava i usrecuje , pa zrtvovacu se tad jednom , nek se ukocim


Biker-Boy

Ja pravim pauze na 100km i manje, zavisi gde se ide, kojim putem, kroz kakav krajolik, u svakom slucaju nigde ne zurim
I feel the need..... the need for speed !!!

Gavrolini

Citat: Biker-Boy poslato 18 Januar, 2019, 12:27
Ja pravim pauze na 100km i manje, zavisi gde se ide, kojim putem, kroz kakav krajolik, u svakom slucaju nigde ne zurim
Sto znaci da treba da pravim pauzu na svakih pola sata...ma ajde bre :)

UFF

pauza je kad stanes na pumpu. sipas gorivo, popijes sok, na pisanje i ajmo dalje
i nije isto auto putem i nekim losim regionalnim
a posto auto putem vise ne idem regionalnim onda idealno nekom enduracom 1000+ ccm

mali_zmaj

Nikad nisam imao zivaca da pravim pauze,cak i za jelo.. Zato me ne vole kolege koji bi da jedu(banane recimo  ;)  ),fotografisu,pisaju itd!!  Volim oko podne kafu popit,i po tome tajmiram pauze!! Definitivno ne bih mogao da vozim motor sa heblovima, al ima ljudi koji mogu!! Sjednem i vozim koliko mogu!!
jin-jang

milomir22

I ja sam mislio da su nijanse u pitanju dok nisam seo i provozao enduro, vozim bandita koji ima dug hod ogibljenja, korman, sedi se poprilicno uspravno, ne potpuno, ali skoro potpuno, generalno je dosta udoban motor, ali posle malog stroma i male multistrade, potpuno drugacije shvatam pojam udobnog motora, narocito po ovim nasim dzadama. U normalnim zemljama je to dosta pribliznije, ali opet je sam polozaj sedenja dosta udobniji. Posto neretko predjem 500+ km u danu, sledeci motor ce mi sigurno biti enduro ako se zadrzim u Srbiji, ako odem van, bice neki sport-tourer.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Citat: Darko poslato 18 Januar, 2019, 11:34
Pa upravo to. Dobra ekipa i nista nije tesko, a i da se nazulja malo , sta je problem ?! Oces udobno - pa idi autom

Ja sam sa t-catom , najduza voznja u jednom danu , presao 600km ( sarajevo - zajecar ) , sa zenom. Kako su mi neki pricali , ukocicu se , umrecu od umora , ovo ono ... nista , ni ja a ni ona...
Jednom sam toliko pre¹ao u danu, dodu¹e po groznom vremenu, sledeæih 7 dana sam svaki put u prolazu hteo da sru¹im motor sa æopave i da ga ¹utiram... :o ;D