Glavni meni

Enduro ©abani

Započeo Gavrolini, 06 Januar, 2019, 22:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

http://i.postimg.cc/MpHHJmrh/IMG-584a76024d3f492fcffbadaec2670de0-V.jpg
Posto imamo logo znaci i da postojimo. Ovu jadnu i bednu enduro sektu cini 5 ljudi i 6-7 motora kako kad. Broj clanova se vrlo verovatno nece povecavati(niko normalan se ne bi druzio ,a ni vozio sa nama) ali se mozda smanji ako se neko navuce na dop pa proda motor.  Uglavnom peglamo po ceru jer nam je najblizi a i do njega imamo rutu koja je 90% bez asfalta. Ali naravno nismo gadljivi i na tudje terene. Elem da ne kenjam ako neko bude raspolozen za endurisanje u nasim krajevima kad krene lepse vreme nek nam se javi i bicemo radi da ga ugostimo. Koga navatamo nenajavljenog njega vezemo za drvo na ceru da ga izjedu kurjaci a motor rasturamo u delove. Tako da ako uskoro prepoznate delove nekog motora da prodajem znajte da tog vlasnika vise nema 😀
Uskoro ce biti nekih nalepnica pa ako neko bude zeleo da oskrnavi svoj motor istom rado cemo udeliti. Bice i majice ali koga sad za to boli kurac.

Hurricane

..do jaja, u zdravlju da trajete
[cheers]

Nalepnica obavezno

Gavrolini


Hattrick

Ime, logo, autoderizija, sve 10.  [klanjam_se] [kralj]

®or¾


srbac

 Ako ste ©ABANI neæete uspeti nikoga da navatate, pobeæi æe vam  :P

Gavrolini

Ne sumnjaj u sabaèke ¹abane

mrle

Citat: Gavrolini poslato 07 Januar, 2019, 00:50
Ne sumnjaj u sabaèke ¹abane
Obavezno nalepnica i majica.
Pa meni baba uz tih krajeva. Jo¹ uvek imam kuæu u Dublju.

srbac

Baba i deda su mi sahranjeni u Majuru, ¾iveli su na Zelenom vencu  . Trenutno nemam motor ali naèiæe se neki kr¹  ;D

feelgod

Svaka cast, da dugo trajete :)

Lazic

Jel vam se javljaju sene predaka dok orete po Ceru? :D Cenim da su za kratkih ¾ivota navikli na ozbiljnije zvukove od motora... Nisam bio na Ceru vi¹e od 20 godina... :(

Gavrolini

Pa ne daj boze da se slucajno zajebes da dodjes. Ajde bre na prolece dodji imamo rutu od manastira do lipovih voda gde mozes i klepetalom.

Lazic

Da zna¹ da bih voleo, veæ vi¹e od 7 godina kako nisam si¹ao sa asfalta... [srce]

UFF


friziderdzija

kad doðem na proleæe da se vozimo, 'nako manijaèki...prase, ¹ljiva...'oæu majicu pod obavezno...a èim budu nalepnice 'oæu dve.


mali_zmaj

Bog,otac,nadam se nekom upoznavanju ekipe!! Naljepnica neka preko Lazica recimo nadje put do mene!!
jin-jang

Gavrolini

Nema za lazica nalepnica. Njemu cemo da istetoviramo logo na levoj sisi.

mali_zmaj

Lazicu nahebao si!! Jbg!!  ;)   [rofl]
jin-jang

Lazic