Glavni meni

Kupujem enduro 600-650cc

Započeo alex997, 04 Januar, 2019, 03:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

To je jos i ok, meni je rekao onda kad smo se culi 1800 i to je pre 2 godine ja mislim bilo, par meseci nakon sto ga je uzeo
Dobar je primerak, e sad da me neko pita ne bi uzimao DR-a nego bih nasao solidnog freewind-a, noviji agregat a nasao bih prednje vesanje od necega i stavio 21 napred

Gavrolini

A zato to raditi sa freewindom kad isti agregat sa enduro vesanjem imas u dr650se

Taraba

Zato sto SE ima jednom u dve godine na oglasima.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

kepo

Citat: dzimika poslato 22 Februar, 2019, 17:33
To je jos i ok, meni je rekao onda kad smo se culi 1800 i to je pre 2 godine ja mislim bilo, par meseci nakon sto ga je uzeo
Dobar je primerak, e sad da me neko pita ne bi uzimao DR-a nego bih nasao solidnog freewind-a, noviji agregat a nasao bih prednje vesanje od necega i stavio 21 napred

Mislim da je za tebe freewind mali motor

Gavrolini

Citat: Taraba poslato 22 Februar, 2019, 18:12
Zato sto SE ima jednom u dve godine na oglasima.
Jbg ima ih preko. Ko hoce moze da ga nadje. Isto je i za tt600e. Nema ih. Preko ih ima ali su dobri primerci 2500 pa na gore.

dzimika

Isto tako i SE je preko, svaki dobar primerak i preko kosta

Citat: kepo poslato 22 Februar, 2019, 18:40
Mislim da je za tebe freewind mali motor

Jeste, i DR je relativno mali za mene ali je vislji od freewind-a, ono sto bi meni pasovalo je strom 650 ili 1000 ili pa neki teskasi od 1200ccm tipa GSA ili Super tenere Triupmh Tiger 1200 :D i slicno :D (bas sam naivan)

kepo

Malo poradis na vesanju, i to je to


El Jefe

Скупљати новац и купити новији модел.
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

Ili kupiti stariji i vozati se a skupljati pare za noviji model u medjuvremu

UFF

dzimika brate sta si se zalepio za tu kantu od dr-a jbt znas li koja je danas godina?

kepo



Gavrolini

Mnogo ceni.
Jeste uff u pravu sto se tice godine ali sta da gleda mladje u toj klasi...nema, ne postoji. Postoji naravno 690enduro ali jbg nismo svi u toj lovi a i bas su retki. Husaberg 570 se pojavio jedan u istoriji nasih oglasa i taj nije mogao da se registruje. Drz400 cene kao da je od zlata a realno agregat svilen. I sta ti ostaje u toj klasi 600-650 vec da se boris sa xr,xt,tt,klx,dr....

K0le

570 je hard enduro, isto ko i moj 450 samo veæe zapremine, ne ide u ko¹ sa ostalima na prvom mestu zbog servisnih intervala, ReadyToRace druga vrsta zverke. DRz nije svilen koliko ga svi zloupotrebljavaju , voze kao hard enduro a servisiraju skoro nikad i onda kabum. A da su precenjeni, afrika je k...c za njih. Pre par godina si mogao da uzme¹ E verziju u korektnom stanju za do 3 soma. Sad isti taj motor cene 3500 - 4000, a raznjakan je i sa veæom kilometra¾om  [dunce].    Tu oko 2 soma ti i ostaje samo da se bori¹ sa tt,xt, klx, dr...
E da bio je zimus jedan dr.SE model u oglasima, uve¾en taze za neke ba¹ sitne novce - ispod 2k . Upratio sam ga, ne znam da li je stajao 2 dana na oglasima

Gavrolini

Zvali smo za njega. Imao je neki problem ako amss pregleda ili tako nesto. Nije mogao da se registruje svakako

dzimika

Citat: UFF poslato 25 Februar, 2019, 00:59
dzimika brate sta si se zalepio za tu kantu od dr-a jbt znas li koja je danas godina?
Ma nisam se zalepio, naleteo na oglas, ja ga imam i ne treba mi drugi, ono sto bih ja je mladje i savremenije ali to kad bude bilo para

A on je napisao da hoce nesto do 1500e, da je xt, tt, dr i slicno

UFF

nema bre motor za 1500e
samo lesina matora

Taraba

Taj od 1500, mora se ulozi jos 300 minumum kakav god da je.
Jednom u 100 godina se pojavi neki, ali i ode za dan-dva.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

pa svi se nadamo da cemo naici na tako nesto u pravom trenutku, a sto se tice ulaganja, realno za 300e mozes i generalnu da uradis ako sam radis