Glavni meni

Kupujem enduro 600-650cc

Započeo alex997, 04 Januar, 2019, 03:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

alex997

Citat: Gavrolini poslato 26 Februar, 2019, 18:55
Citat: Taraba poslato 26 Februar, 2019, 16:44
Meni nesto geometrija ne izgleda kako  treba tu. Kao coper stoji.
Ili je spustao zadnji kraj jer je patuljak ili je propao amortizer/opruga nacisto.
Mislim da ti se samo cini zbog ugla slikanja i kratkog sm blatobrana.  Za tu seriju xt mislim da je visina normalna, upak je to vise ulicni motor.
pak je taraba u pravu...ima jos jedan Xt na oglasima isti ovakav, godinu mladju doduse..dosta visoksije deluje

Taraba

Citat: Gavrolini poslato 26 Februar, 2019, 18:55
Citat: Taraba poslato 26 Februar, 2019, 16:44
Meni nesto geometrija ne izgleda kako  treba tu. Kao coper stoji.
Ili je spustao zadnji kraj jer je patuljak ili je propao amortizer/opruga nacisto.
Mislim da ti se samo cini zbog ugla slikanja i kratkog sm blatobrana.  Za tu seriju xt mislim da je visina normalna, upak je to vise ulicni motor.

Nije ugao. Slikao direkt sa strane motor, prednji tocak stoji pravo i opet mu dupe nisko.
Da neko sedi na njemu rekao bi da je to to.
Mozda je menjao koske pozadi.

verovatno alex misli na ovaj https://www.polovniautomobili.com/motori/13574801/yamaha-xt600
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

alex997

bas na taj sam mislio,i bas izgleda kao da je u tip top stanju...al mi je daleko taj zrenjanin, Kaonik mi blizu tu

Gavrolini

A da ga jebem kako ste po ovim slikama izvalili da je visoèiji. Nema ni jedna slika sa strane. A stanje treba videti. Ja vidim samo da je sve¾e okreèen.

alex997

Citat: Gavrolini poslato 27 Februar, 2019, 00:01
Ja vidim samo da je sve¾e okreèen.
HAHAHAHA
a i onaj crnja iz Kaonika je okrecen ? video sam na specs da fabricki ima u crnoj boji..nmg provalit

Lazic

Fabrièka boja bi se do sada sama dezintegrisala...

Taraba

Farbani i jedan i drugi nema razlike. Fabricka boja je manje sjajna i ima nalepnice. To realno nije ni bitno za taj motor.

@alex: idi pogledaj motor kad ti je vec blizu.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ninja66

Citat: Laziæ poslato 27 Februar, 2019, 09:50
Fabrièka boja bi se do sada sama dezintegrisala...
Ovaj je u prvoj boji i lepo stoji.  :)  I cena je .

https://www.polovniautomobili.com/motori/13794120/yamaha-xt

dzimika

Bez obzira sto je farban, ovaj iz Zr mi deluje bolje i ocuvanije, ako nista bar nije farbao klesta u crveno i mislim da je ofarban bolje i lepse od onog iz Kaone

FANTOM

    Koliko para je ovaj prefarbani posto pise cena po dogovoru ?

kepo

Onaj iz Kosjere je ubedljivo najbolji id svih sto ste izbacili. Jedino moze da bude problem sto je ljubicast.

dzimika

jeste, nego on nece oklope, hoce nesto bez zato i gleda xt

kepo

Kad krene na duzu voznju plakace za oklopom :)

dzimika

Jbg, naucice vremenom da se oklop moze skinuti za off :D

Gavrolini

Inace ti jednocilidrasi jure opasnim brzinama na otvorenom pa hoce vetar da te odnese ako nemas oklope. Nemojte me zajebavati. Kakvi kurac oklopi na 40ks, to samo visak stvari koje mogu da se polome i na vise mesta da se ugura blato.

kepo

Ako planiras da se vrtis po Ceru, dobra ti je konstatacija.

alex997

Citat: FANTOM poslato 27 Februar, 2019, 11:29
    Koliko para je ovaj prefarbani posto pise cena po dogovoru ?
jedno vreme bio 1800 pa spustio na 1500 fazon hitna prodaja do pre par dana kad je stavio 1700e ,i evo juce vidim po dogovoru hahah

FANTOM

    Pa dobro nije to puno para ako je dobar .

dzimika

Citat: Gavrolini poslato 27 Februar, 2019, 14:22
Inace ti jednocilidrasi jure opasnim brzinama na otvorenom pa hoce vetar da te odnese ako nemas oklope. Nemojte me zajebavati. Kakvi kurac oklopi na 40ks, to samo visak stvari koje mogu da se polome i na vise mesta da se ugura blato.

Ti to hoces da kazes da 120kmh je mala brzina? :P

megaidiot

Citat: Gavrolini poslato 27 Februar, 2019, 14:22
Inace ti jednocilidrasi jure opasnim brzinama na otvorenom pa hoce vetar da te odnese ako nemas oklope.
meni je jednom vetar zamalo odneo oklope a imao sam dva cilindra