Glavni meni

Gramofon Akai i Onkyo stereo pojacalo

Započeo stilgar, 31 Decembar, 2018, 03:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

 Akai AP-B21 ispravan, dobar belt, nova igla, koristi se svakodnevno. Jedna sarka ne drzi pa nece da stoji poklopac dok svira ploca. Ja ga pridrzim laktom dok stavim plocu i pustim, nekad ga skinem komplet.

80 evra

Onkyo integra RI A-8940 ispravno, bez daljinskog, koristi se za slusanje gore pomenutog gramofona, radio stanica preko sbb-a, cd-a, mp3 sa pc-ija.

Specifikacije za onkyo:

Power output: 60 watts per channel into 8Ω (stereo)
Frequency response: 15Hz to 30kHz
Total harmonic distortion: 0.06%
Damping factor: 40
Input sensitivity: 0.35mV (MC), 2.5mV (MM), 150mV (line)
Signal to noise ratio: 70dB (MC), 80dB (MM), 102dB (line)
Output: 150mV (line)
Dimensions: 455 x 120 x 330mm
Weight: 7.9kg

70 evra.

Ps. Za  [flashing] moze popust ako se uzima zajedno, po dogovoru.

Milan

063 318129












ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

 [rofl]

gde sme u tim godinama da se drogira bre ne zajebavaj coveka

dzimika

Niko nije umro od kvalitetne droge :) za to su dokaz rolingstounsi, aerosmith i slicni veliki bendovi :)

ovo je kad vec ne moze da proda motor, mora necega da se odrekne :P

UFF

Dzimika pa ne zivimo mi u amerikama da imas reagente da kupis da je testiras pre nego sto uzmes, kako zans da je uopste to sto su ti prodali a ne da je jos i kvalitetna i ne secena sa ko zna cime?  :D

dzimika

Pa ne trebaju reagensi, ako imas dobar izvor :) treba znati i od koga nabavljati

stilgar

mene ste nasli :) dzimika daj kontakt tog dobrog izvora, samo chista domaca vutra, nista skank i ostale hemije, gajena u domacim uslovima za licne potrebe u medicinske svrhe :) da bi mi starost laksa bila treba mi vutra iz domaceg izvora :)
sretna vam nova manijaci :)

Lazic


®or¾

 [rofl] D¾imika,obavezno,adresu,br.telefona i cenovnik [rofl]

dzimika