Glavni meni

©ta se de¹ava sa Lorom Palmer iz Jagodine

Započeo ®or¾, 26 Decembar, 2018, 13:14

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

jebem im krv nenormalnu!! moja stara trebala na magnetnu,zakazali je za pet mjeseci,na kraju oti¹li kod privatnika,odradili i pozdravili se sa penzijom...

znaèi doktori,profesori,politièari,i slu¾benici u op¹tini javno na trg i kamenovanje!! ali govnjivim kamenjem!!   [bejzbolka]
jin-jang

balcan girl

sto se kaze lep dan za umiranje :D ne dam lovu :D :D i taèka :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

®or¾

Ma jebe¹ lovu pritisni ih da se vi¹e izjasne,a onda digni frku do neba [neampojma]

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

nikad nisam razumeo te sto nece da daju pare...vreme je novac....trosis vreme ako ne novac....svodi se na isto...
jedino ako konvertujes novac u pivo...e ne...pivo nema sanse
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Pa nece da placa ono za sta vec primaju platu. Opredelili su se za taj posao. Ako ga odrade kako treba i daju sve od sebe bez ikakvog dodatnog ocekivanja njena dobra volja je da li ce onda da ih pocasti. Ovako nece iz inata i potpuno je razumem... mada ja sumnjam da bih se toliko tvrdoglavio kad je zdravlje u pitanju, platio bih unapred ako sam u mogucnosti pa njima na dusu... :)

balcan girl

ne placam unapred nista :D samo po zavrsenom poslu :D nasla novog doktora :D videcemo sad sta ce i kako ce :D :D ovaj ne trazi pare :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

®or¾


Biker-Boy

Ja bi im platio, ali sa laznjacima :D   Ko im jebe mater alavu
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


dzimika

Skoro cujem pricu da je neki lekar uzeo pare uredno, otisao na odmor, prepustio drugom lekaru da operise/porodi, nisam siguran sta je bilo od ta dva, i ovi rekli posle da taj kome je platila nije ni bio u BG kad se desilo nego tipa na kopu ili tako negde

balcan girl

pa ja nikom nista ne placam unapred :D pa niko ni majstora ni frizera ne plaæa unapred :D sto bih doktora :D ovako ce da se potrudi da preteknem ako hoce da ga èastim :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

®or¾


UFF


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 07 Februar, 2019, 21:40
ijaoooo  [cheers] [cheers] [cheers] ima da pijemo cim preteknem  :D :D ;D ;D

Mi cemo da pijemo iako ne preteknes....bar po casicu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 08 Februar, 2019, 09:28
:o
sta se becis.....vise volim da pijem sa njom....ali koga nema bez njega se moze ...

@balken
bez crnih slutnji i prizivanja nesrece....vidis kako ja nadjem uvek nesto veselo bez obzira na situaciju :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


balcan girl

sta hoces revolution, ti i kad dodjes u goste i doneses pivo obicno ga sam i popijes  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!