Glavni meni

Stigla prva litra zx10r

Započeo ®or¾ GTI, 09 Decembar, 2018, 21:58

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


®or¾ GTI


®or¾ GTI

Ako neko ima prednji i zadnji na prodaju ili ako prsvi nek javi

®or¾ GTI


Hurricane

meni Viktor napravio pre godinu dana vrhunski zadnji ¹tender, ne znam da li ih jo¹ pravi

http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile;u=1550





ja sam farbao

®or¾ GTI


dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

megaidiot

super, samo mora u zeleno da se farba

mali_zmaj

jin-jang

banevuk


®or¾ GTI


®or¾ GTI

Dajte savet za gume koje da uzmem i gde?

VR 46

Био сам презадоваљан Мишелином генерално,имао сам на моторима Michelin Pilot Power 2 (2ct) i Michelin Pilot Power 3 (2ct), е сад, (MPP3) сам возио око 13000 и последњих 2 хиљаду километара се осећало на додавању гаса да је при крају,а и спржио је сам је од аутопута Грчка-Бугарска-Београд.Притом при повратку са мора нас је тукла киша од Ниша до Бубањ потока,није мрднуо мотор по пљуску а возили смо просечно брзином око 160км....За те гуме могу да кажем да сам био задовољан јер сам их ставио нове и возио док их нисам поцепао....
Twist of wrist!

®or¾ GTI

Citat: VR 46 poslato 13 Decembar, 2018, 13:34
Био сам презадоваљан Мишелином генерално,имао сам на моторима Michelin Pilot Power 2 (2ct) i Michelin Pilot Power 3 (2ct), е сад, (MPP3) сам возио око 13000 и последњих 2 хиљаду километара се осећало на додавању гаса да је при крају,а и спржио је сам је од аутопута Грчка-Бугарска-Београд.Притом при повратку са мора нас је тукла киша од Ниша до Бубањ потока,није мрднуо мотор по пљуску а возили смо просечно брзином око 160км....За те гуме могу да кажем да сам био задовољан јер сам их ставио нове и возио док их нисам поцепао....
super samo mi baci gde mogu pogledam gume u bg ispao sam iz fazona za moto radnje 5 god sam bio bez motora

ЯЭВОЛУТИОН

ako mislis da putujes stavi touring gume na motor....da li ce to biti neke superbrendirane ili brendirane nije toliko bitno jer neces peglati stazu....tvoj motor ima dosta konja i poteze iz niskih pa preporuka zavisi od nacina voznje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

BT023 nisu najeftinije ali odliène

megaidiot

Citat: Hurricane poslato 13 Decembar, 2018, 14:48
BT023 nisu najeftinije ali odliène
meni su bile na fazeru kad sam kupio, nisu bile nove, ali u odlicnom stanju. sa njima sam presao oko 20.000, zadnjih par hiljada je bilo zanimljivo, pogotovu kad pada kisa.

kad sam dosao da uzmem druge i rekao majstoru svabi koliko sam presao sa njima istrcao covek panicno da vidi gume i odma mi rekao da to nije bezbedno i da moram da ostavim sada motor kod njega i da ga ne vozim vise dok ne stavi nove. oni valjda menjaju na 8-10 iljada.  [ludak]

ja sam bio prezadovoljan ovim gumama.

Hurricane

uglavnom su takva iskustva, ja sam moje polovne terao i posle ¾ica  :D izdr¾ljiva u pm ¹to je bitno ®or¾u za litru,

a sve vreme apsolutno sigurna u svim situacijama..



koje bi mi polovne gume kupovali da nije ¹vabine filozofije o menjanju na 10 iljada

megaidiot

istina.

da planiram da zadrzim fazera opet bi uzeo iste, jesu skupe al vrede.

VR 46

Citat: ®or¾ GTI poslato 13 Decembar, 2018, 13:41
Citat: VR 46 poslato 13 Decembar, 2018, 13:34
Био сам презадоваљан Мишелином генерално,имао сам на моторима Michelin Pilot Power 2 (2ct) i Michelin Pilot Power 3 (2ct), е сад, (MPP3) сам возио око 13000 и последњих 2 хиљаду километара се осећало на додавању гаса да је при крају,а и спржио је сам је од аутопута Грчка-Бугарска-Београд.Притом при повратку са мора нас је тукла киша од Ниша до Бубањ потока,није мрднуо мотор по пљуску а возили смо просечно брзином око 160км....За те гуме могу да кажем да сам био задовољан јер сам их ставио нове и возио док их нисам поцепао....
super samo mi baci gde mogu pogledam gume u bg ispao sam iz fazona za moto radnje 5 god sam bio bez motora

Ја сам их купио у Бајкер Хаусу, контакт Миле 063290732.

Али мој ти савет да их појуриш на немачком E-Bayu доста су повољније,само да видиш неко да их тамо купи и пошаље бусем,знам да су ортака изашле јефтиније око 80е него овде а ДОТ нов,све како треба.
Twist of wrist!