Glavni meni

kupujem mobilni telefon sa boljom kamerom

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 05 Decembar, 2018, 20:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

viper

Staje jo¹ kako.

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Da se prikljucim i ja oglasu: povoljno prodajem stare carsafe, igle i konce koji mogu da posluze za prosirivanje dzepova :)

ЯЭВОЛУТИОН

mislim da ste zlonamerni...a to nije pristojno
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


viper

Ja se ne zajebavam, taj Canon mi stoji godinama.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

zozon

   Potrazi Nokiu N 8, stari model, verujem da se moze naci za malo para, Karl Cajs optika 12 mp, slike su kao razglednice, bez preterivanja.
Dakle: Staje u dzep, ne je mnogo para, slike full HD ... jos samo da nadjes ko ima da proda  [thumb_up]

ЯЭВОЛУТИОН

ma zena hoce veci ekran...5 inca...inace sam i ja hteo n8....htela ona i ipad ali ne staje u dzep
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 15 Decembar, 2018, 17:44
Pa nek ¾ena kupi...
ja sam davac u kuci a ne primac....doduse sto se finansija tice...a koliko me svi jebu trebao sam vec da zatrudnim, ali me jebu u pogresnu rupu i napusavaju.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Grof


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Grof

Pa koju deseticu je skuplji od "parametara" ali bi mogao da putuje za jedno 8500din...

ЯЭВОЛУТИОН

neznam sta da ti kazem....nije meni skupo, ali nije zasluzila....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1


Grof

i ja isto tako vagam da moja æerka redjajuæi jedinice i dvojke nije zaslu¾ila da joj ostavim J7.... dobiæe kumov Iphone 5s....

UFF

al si je zajeboooo
proda taj 5s, kupi sebi j7 i za razliku ode da se napije, ili gore  [rofl]