Glavni meni

kako ispasti glup u drustvu

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 04 Decembar, 2018, 16:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

sinoc kod drugara se pojavljuje lik koji je par dana ranije doleteo iz amerike....kamiondzija...i naravno cuvsi da mi pricamo o motorima, umesa se u pricu kako je skoro bio u poseti hd fabrici u milvokiju...
neznajuci da ja bas nisam impresioniran americkim poljoprivrednim masinama iz pedesetih koje se prodaju po cenama iz 21 veka, upetljao se u pricu..i izvalio recenicu:
-svi zaposleni na proizvodnim trakama u hd voze motore i to hd

pajsercino....naravno da voze motore i da voze hd...to je jebena amerika...i u dukatijevoj fabrici svi voze dukatije i u bmwovoj svi voze bmw....em imas veeeliki popust pri kupovini, em imas popuste pre servisiranjima i kupovini delova, em naravno da vozis motor,.,,sto bi koji kurac neko radio u fabrici motorcikala ako ne vozi motor,,,,,
a nije mu cudno sto svi zaposleni u fabrikama automobila voze automobile i to bas te firme u kojoj rade....naravno izuzetak su nadrkane sportske marke jer ne placaju bas toliko te majstore tamo da mogu da dobace do ferrarija i porschea
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ne razumem, kako si ispao glup u dru¹tvu? :D

megaidiot

pa usao je u raspravu o harlijima

Lazic

Umesto da je na pomen traktora bilo, sokkkk... ;D

Splinter

" Kiselo je gro¾ðe na najvi¹oj grani"!

Небитни пролазник

Gašpar

Citat: Splinter poslato 05 Decembar, 2018, 08:01
" Kiselo je gro¾ðe na najvi¹oj grani"!



Ma koje crno kiselo gro¾ðe.

Imao BMW, ne bih ga preporuèio ni najveæem neprijatelju. Najsreæniji bio kad sam ga prodao, a bio stvarno dobar primerak.
Vozio 5-6 modela HD - Katastrofa katastrofe.

Lazic

Vozio Popov HD, ni na kraj pameti da ikad vi¹e sednem na bilo koji... :D

Splinter

 

Citat: Ga¹par poslato 05 Decembar, 2018, 09:45
Citat: Splinter poslato 05 Decembar, 2018, 08:01
" Kiselo je gro¾ðe na najvi¹oj grani"!



Ma koje crno kiselo gro¾ðe.

Imao BMW, ne bih ga preporuèio ni najveæem neprijatelju. Najsreæniji bio kad sam ga prodao, a bio stvarno dobar primerak.
Vozio 5-6 modela HD - Katastrofa katastrofe.


Da ne ulazim u polemiku i  da ne ispadnem "glup " napravicu poredjenje.

Postoje ribolovci, sarandzije, musicari ...... itd. U motorciklizmu, motordzije koji voze R motore kao i one koji voze neke druge.
Ovim poredjenjem, sta hocu da kazem?
Stvar je licnog izbora i afiniteta, kao i subjektivnog osecaja i potrebe, srazmerno mogucnostima.  Bilo koji motor da vozis, za mene si BRAT BAJKER.
Небитни пролазник

Splinter

Citat: Laziæ poslato 05 Decembar, 2018, 09:55
Vozio Popov HD, ni na kraj pameti da ikad vi¹e sednem na bilo koji... :D

Sto?
Небитни пролазник

Boban_m

Citat: Ga¹par poslato 05 Decembar, 2018, 09:45
Imao BMW, ne bih ga preporuèio ni najveæem neprijatelju. Najsreæniji bio kad sam ga prodao, a bio stvarno dobar primerak.
Vozio 5-6 modela HD - Katastrofa katastrofe.
Koji BMW si imao Gaso?

Hattrick

Citat: Splinter poslato 05 Decembar, 2018, 08:01
" Kiselo je gro¾ðe na najvi¹oj grani"!

Zbog cega bi licni izbor nekoga ko voli HD bio "kiselo grozdje" za ikoga ?
Ako mislis sa finansijske strane, satro nemaju para pa kude, pa svako ko vozi neki nadrkaniji BMW, Ducati, MV i tonu drugih, moze za tu lovu da bira Harlija u svaka doba.
Tako da ipak tu ima neceg drugog, osim Ph grozdja  :)

Kostić

ja da imam para kao ¹to ih nemam vozio bi nekog harlija iz pedesetih ¹ezdesetih i boleo bi me kurac dal mu ispadaju ¹rafovi ili ne i i¹o bi s njim u socijalu 100 m po nudle svaki dan. i na pijac

Hattrick

Harli je bas, bas specifican, ja mislim da je to vise "way of life", nego stvar para.

Kostić

to bi trebalo da je poenta ali danas je moderno vreme, neko kupi da ga ima neko jer mu je to san. al isto je to ko i dukatijevci, japanerosi etc... ja volim japance ali harli mi je feti¹ samo je problem ¹to sam dovoljno siroma¹an pa se zadovoljim onim ¹to mogu da kupim :)

al imam dve original harlijeve ko¹ulje ;D

Hattrick


Kostić

meni je nadra¾i motor koj sam imao bio onaj stari R25 ¹to sam ga poseko ko èoper... mislim maki i ja smo ga kao prepravili al da ga danas imam vozo bi ga samo tako i ne bi silazio s njega. al sad ko¹ta ko nov ...

Gašpar

Citat: Boban_m poslato 05 Decembar, 2018, 15:22
Citat: Ga¹par poslato 05 Decembar, 2018, 09:45
Imao BMW, ne bih ga preporuèio ni najveæem neprijatelju. Najsreæniji bio kad sam ga prodao, a bio stvarno dobar primerak.
Vozio 5-6 modela HD - Katastrofa katastrofe.
Koji BMW si imao Gaso?

K1200R i R1200ST

Boban_m

Sta je bilo tako negativno? Bas me interesuje.

Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

krsta63

#19
Citat: Boban_m poslato 05 Decembar, 2018, 16:39
Sta je bilo tako negativno? Bas me interesuje.
Letos sam vozio R 1200 GS LC.
Trudio sam se da budem sto mogu vise objektivan i pored svega razocarenje.
Nakon voznje i razmene osecaja sa vlasnikom ispalo je da isto govorimo i da nam iste stvari smetaju.
Ajde prednje vesanje, ajde klaparanje menjaca ali zadnji deo, on pri kocenju i na neravnini prvo podje na dole a posle unazad , kao da ti neko promeni medjuosovinsko
Koci lepo, ali neubedljivo, ne ujeda. I performanse, cini mi se da neko bas lagi kada je objavio da ovo ima 125 konja. Vozio sam ga u svim modovima, Isto ide kao praistorijski Varadero.
Sta znam, mozda da sam od pocetka vozio BMWe mozda mi nista od ovog ne bi smetalo.
To vazi i za vlasnike Harleja
EDIT-moram da pohvalim amortizere na BMWu