Glavni meni

Kako se NE sklapa Panda... Prièa o jednom prozoru... :)

Započeo Lazic, 18 Novembar, 2018, 03:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 18 Novembar, 2018, 19:07
Sunce vam manijacko,ganuli ste me i usrecili isto vrijeme....,nema dalje!! Svaka vam cast!!
Eno ga Jugoviæ licka Pandu ceo dan... ;D I Mihajlo i verovatno jo¹ neko... :D

Hurricane

 ;D

Skoro ceo dan iliti ni celu jednu gajbu piva radismo..

Bila samo Ma¹a (terijer) kao podr¹ka

Odblokirali toèak zadnji levi, usisali jo¹ 3kg pra¹ine, oprali gomilu delova, dodali skoro sve preostale kedere, stavili tapacirungiæe, gomilu ¹rafiæa i plastika raznih, usisali jo¹ 1,5kg pra¹ine, farove, prekidaèe, instalacije, popili jo¹ pola litre rakije, ribanja, povezivanja....

Ukrali peæ na naftu od 100kg od Glena, prevezli, instalirali, tra¾ili sondom rupu u zidu zazidanu za  od¾ak, divili se istoj kako za 10min zagreje na 20 C...

Ukratko   ;D




Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Hurricane poslato 19 Novembar, 2018, 00:29
;D

Skoro ceo dan iliti ni celu jednu gajbu piva radismo..

Bila samo Ma¹a (terijer) kao podr¹ka

Odblokirali toèak zadnji levi, usisali jo¹ 3kg pra¹ine, oprali gomilu delova, dodali skoro sve preostale kedere, stavili tapacirungiæe, gomilu ¹rafiæa i plastika raznih, usisali jo¹ 1,5kg pra¹ine, farove, prekidaèe, instalacije, popili jo¹ pola litre rakije, ribanja, povezivanja....

Ukrali peæ na naftu od 100kg od Glena, prevezli, instalirali, tra¾ili sondom rupu u zidu zazidanu za  od¾ak, divili se istoj kako za 10min zagreje na 20 C...

Ukratko   ;D




jel sad moze u dvoriste.....ima da satruli u dvoristu tako da ste mu sjebali koncepciju....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


CBRR1

Tek sada kapiram ono mumlanje u grupi na viberu hehe...

Svaka cast, odlican gest! Bravo!

juga

Evo stigoh da pogledam forum , nemam reèi, zahvaljujem se svim manijacima koji su uèestvovali u ovoj operaciji, a da su me iznenadili ...jesu.
Sada nema dalje moram da po¹tujem njihov trud i da je uvedem u funkciju, a inaèe sam hteo da je dam na cigani, al ¹teta, sredjena limarijski, ofarbana fest, uradjen set kvaèila, jo¹ samo srevis , koènice, da se vrate poluosovine i ...BRRRRRRRRRM

Gašpar


DraganPavlicevic

Jugo, podseæam te da si mi obeæao jedan krug, ali po¹to ga prvo opere¹ dobro iznutra.Za ovo imam svedoke, pa nemoj posle da nisi rekao.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


juga

#31
Citat: Laziæ poslato 20 Novembar, 2018, 22:29
Ja æu da ga provozam i prljavog...
Nije prljav, oèistio ga Mihajlo

juga

Citat: DraganPavlicevic poslato 20 Novembar, 2018, 15:10
Jugo, podseæam te da si mi obeæao jedan krug, ali po¹to ga prvo opere¹ dobro iznutra.Za ovo imam svedoke, pa nemoj posle da nisi rekao.
voziæe ne brini