Glavni meni

VW Lupo 1.0 MPI

Započeo Kanarinac, 18 Novembar, 2018, 01:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Autic je u odlicnom stanju za svoje godine, prava kilometraza, registrovan je do jula 2019. godine.
Presao je 88000km, uvezen 2010. iz Nemacke, ima svasta nesto od papira, faktura itd gde se vidi da je 2010. imao 40000 i kusur km. U prvoj je boji, nije lupan, nikakvih ulaganja nema. Auto je imao sam jedno vlasnika otkad je uvezen,vodi se na kevu od drugara tako da je prenos obavezan.
Cena je 1900 evra, jeste malo.jaca, ali nema ih u ovom stanju i sa ovom km. 0614004001
























Hohštapler

Ja cu uskoro traziti sebi jednog, sad nemam dovoljan stek inace bi se dogovorili...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Mislim da i ovako mo¾ete da se dogovorite... :D

Pouzdanijih ljudi od braæe Bo¾o i onog Rusa penzionera ne upoznah... :D

Kanarinac

Citat: Hoh¹tapler poslato 18 Novembar, 2018, 11:28
Ja cu uskoro traziti sebi jednog, sad nemam dovoljan stek inace bi se dogovorili...

Pisi koliko imas odmah i koliko te cekam za ostatak pa cemo da se dogovorimo

Lazic


mali_zmaj

bem ti sve , vidite kako su manijaci porodica..,svakim postom i danom,i djelima se dokazujemo!! jos sam pod utiskom one sajbe za pandu.pa sam emotivan kao zena u menopauzi!!  pussy da se tako izrazim!!
jin-jang

Kanarinac


Lazic

Toliko nam je dobro da me prosto sramota... Fantastièan nesalomiv autiæ sa malom kilometra¾om, mali potro¹aè, parkira¹ ga gde i Smarta, registracija jeftina, èak mu ni plin ne bih ugraðivao... I ne mo¾e brzo da ode...

FANTOM

    Burazeru Lupo taj al 1.4 trosi 9 - 10 kila benzina sto po meni i nije ekonomicno .

aæimo

Burazeru 10 kila benzina je oko 14 litara.
[rofl]

dzimika

znam da 1.0 u up-u ne trosi puno, tj trosi kad ga teras 160 na auto putu pa do Nisa svuce pola rezervoara :D ali inace nije veliki potrosac ovako

Lazic

I¹ao nekad sa fabijom sa tim motorom do Crne Gore i nazad, prosek 5 litara... Uop¹te se nisam trudio da vozim ne¾no...

Kanarinac

Po gradu mi trosi oko 6, mada vise ne mogu ni da ispratim potrosnju

milomir22

Komsija u selu imao taj lupo 1.4  75 ks, au sto je ono govance islo, kao metak, secam se i dan danas, bio u nekoj limeta-zelenoj boji, felnice 13 inca, cini mi se da je 3. mogao da potpise iz mesta. Vozio ga 2-3 godine i zamenio za golfa 4 s istim motorom, golfa prodao posle 5 dana, vukao se kao mrcina.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Ivicat

Ovo je 1.0. Trosi smesno.

1.4 ima nekoliko verzija. Od 60-etak ks pa na dalje. Trose u skladu sa snagom.




FANTOM

    Ovaj burazerov je 75 ks , bas bio burazer malopre kaze 10 litara katastrofa ....

Kanarinac

Meni iskreno nije normalno da i taj 1.4 trosi 10 litara osim ako ga stalno stiska ili ako nesto nije u redu sa njim. To je auto od 900 kila, taj motor sa njim nema neko opterecenje. I ovo moje govance ide za njegovih 1000 kubika ali ne trosi ne znam ni ja koliko

Inace drugar je skoro na plac doterao automatik lupa sa 100 ili 105ks slagacu. Mogu da zamislim kako ta kutija leti

UFF


Kanarinac

E to je bas taj. A restilizovana verzija je Up valjda

Ivicat

Kada krenu price o potrosnji, rezervisan sam prema tim informacijama. Skoro poznanik kuka kako mu mitsubisi outlender trosi 15L. I tek kasnije se vratimo na tih 15L. Kaze on, al' to je u sumi. Na otvorenom 7, u gradu 10-11.