Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: [1]
Štampaj
Autor Tema: P:Ducati 1098,848 originalni oklopi  (Pročitano 334 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
coolermaster
Voajer

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +41 (41%)
Zahvalnice: 4

07 Novembar, 2018, 18:55 Ocena: 0
Ignoriši

Daklem sada cu okaciti najgori moguci oglas i zasluzujem hate da ga nema, jerbo sam lenj...
Elem posto je specificna roba u pitanju, cisto ako neko zna, da nekoga zna, da nekome treba...
Originalni oklopi od Ducati 1098,2008mo godiste, originalna crvena boja, ali prelepljeni folijom, nisam skidao da vidim kako izgleda ispod folije, lenjost je bolest, ali nadam se da cu uskoro to uraditi...
Svi oklopi su originalni, nisu kineske kopije, kupola ima ostecenje i zakrpljena je i far jedan nosac je  pukao, treba ga okrpiti,.
Dakle, oklopi, far, usisnici za vazduh, stop svetlo, poklopac zadnjeg  sedista, zadnje sediste, zadnji fuzasteri, nosac tablice sa migavcima, nemam samo retrovizore. Cena ne znam, po dogovoru, gde god okrenes skupo ke u 3pm,nazalost moje je i platio sam sve kao da je novo, pa neka bas patos cena ne dolazi u obzir...

Motor je ovako izgledao dok je bio sklopljen, ako nekome bas ovo treba, poslacu slike na Viber

Mario 0645172875

nista gore do sporog interneta
Stranice: [1]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Oglasnik  |  Moto oglasi - Prodajem  |  Delovi i oprema za motocikle  |  Tema: P:Ducati 1098,848 originalni oklopi