Glavni meni

P:Ducati 1098,848 originalni oklopi

Započeo coolermaster, 07 Novembar, 2018, 18:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

coolermaster

Daklem sada cu okaciti najgori moguci oglas i zasluzujem hate da ga nema, jerbo sam lenj...
Elem posto je specificna roba u pitanju, cisto ako neko zna, da nekoga zna, da nekome treba...
Originalni oklopi od Ducati 1098,2008mo godiste, originalna crvena boja, ali prelepljeni folijom, nisam skidao da vidim kako izgleda ispod folije, lenjost je bolest, ali nadam se da cu uskoro to uraditi...
Svi oklopi su originalni, nisu kineske kopije, kupola ima ostecenje i zakrpljena je i far jedan nosac je  pukao, treba ga okrpiti,.
Dakle, oklopi, far, usisnici za vazduh, stop svetlo, poklopac zadnjeg  sedista, zadnje sediste, zadnji fuzasteri, nosac tablice sa migavcima, nemam samo retrovizore. Cena ne znam, po dogovoru, gde god okrenes skupo ke u 3pm,nazalost moje je i platio sam sve kao da je novo, pa neka bas patos cena ne dolazi u obzir...

Motor je ovako izgledao dok je bio sklopljen, ako nekome bas ovo treba, poslacu slike na Viber



Mario 0645172875
nista gore do sporog interneta

ЯЭВОЛУТИОН

jos kad bi se javljao na telefon i poruke
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole


ЯЭВОЛУТИОН

ja moj broj imam 20 godina....a i ne prodaju se ti oklopi ko alva....imam par oglasa ovde od pre sest ili sedam godina...jos nije prodato..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Grof

pozovi ga na 0621890939... to mu je novi broj

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11