Glavni meni

Kakve lazi

Započeo Andjelo, 06 Novembar, 2018, 21:10

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

bucko

taman da ti priredi vatromet za ng

Hurricane

ja znam samo da turski vozaèi preziru novopazarske vozaèe najvi¹e od svih ljudi na svetu, za¹to, neam pojma  [neampojma]

ЯЭВОЛУТИОН

siptari preko placeva peru pare od droge...automobili se polovni nabavljaju u keshu i ne placa se porez....prodaju se ponovo za kesh i nisu oporezovani....uopste ne mora da zaradi bitno je samo da opere pare....znam jednog koji radi sa skupocenim kolima i prodaje kola po nabavnoj ceni uglavnom....po papirima....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Znaèi isplati se od tih kupiti kola...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 08 Novembar, 2018, 14:11
Znaèi isplati se od tih kupiti kola...

Jo¹ vi¹e ako nisu detaljno usisali auto ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 08 Novembar, 2018, 13:05
siptari preko placeva peru pare od droge...automobili se polovni nabavljaju u keshu i ne placa se porez....prodaju se ponovo za kesh i nisu oporezovani....uopste ne mora da zaradi bitno je samo da opere pare....znam jednog koji radi sa skupocenim kolima i prodaje kola po nabavnoj ceni uglavnom....po papirima....

Upravo to. Da ne kazem da je auto bio "mula"... ¾abice na tapacirungu sve¾e menjane ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

CBRR1

Citat: Hoh¹tapler poslato 08 Novembar, 2018, 15:21
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 08 Novembar, 2018, 13:05
siptari preko placeva peru pare od droge...automobili se polovni nabavljaju u keshu i ne placa se porez....prodaju se ponovo za kesh i nisu oporezovani....uopste ne mora da zaradi bitno je samo da opere pare....znam jednog koji radi sa skupocenim kolima i prodaje kola po nabavnoj ceni uglavnom....po papirima....

auto bio "mula"... ¾abice na tapacirungu sve¾e menjane ;)

Zar stvarno verujes u ovo sto si napisao?

Dukags

#27
Citat: Hoh¹tapler poslato 08 Novembar, 2018, 15:21
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 08 Novembar, 2018, 13:05
siptari preko placeva peru pare od droge...automobili se polovni nabavljaju u keshu i ne placa se porez....prodaju se ponovo za kesh i nisu oporezovani....uopste ne mora da zaradi bitno je samo da opere pare....znam jednog koji radi sa skupocenim kolima i prodaje kola po nabavnoj ceni uglavnom....po papirima....

Upravo to. Da ne kazem da je auto bio "mula"... ¾abice na tapacirungu sve¾e menjane ;)

Bolje mo¼da mula nego na satu skoro nula, a on obrnuo... pa ovoono zamajac, dpf, ..
Nedavno drugaru mehanièaru lik dovezao sve¼e kupljenog francuza, kao zezaju ga dizne. Ovaj mu zameni diznu koja je pokazivala da ne ¶ljaka ali auto i dalje ne radi kako treba. Auto sija " kao èa¶a" na satu bilo valjd oko 180.000km. Na kompu izbacuje novu nepoznatu gre¶ku. Kontaktiraju fabriku mejlom, ovi jave platite 30€ za fabrièko oèitavanjr i po¶alju im info da je taj auto obrnuo 500.000 pa ne mo¾e dalje i da uplate jo¶ 50€ za kod koji kad su ukucali sat krenuo ponovo od 2 km i kao radi samo ¹to je pre¶ao zilion... Inaèe taèna provera kilometra¼e mo¼e kod vrlo malo auta, bmw i ne znam kod kojih jo¶ jer se rade prepravke kilometra¼e dublje od kilometar sata
Inaèe sam u poslednje vreme po granicama slu¼beno i èesto èekajuæi po okolnim restoranima imam prilike da razgovaram i sa kamiond¼ijama velikih ¶lepera koji dovoze polovnjake koje je vozila baba na pijacu, a deda dok je bio ¼iv imao kraæu nogu pa nije mogao da pritiska gas do kraja. Uvlavnom olupane sa neke strane ka¾u vi¶e ne kupuju od placa do placa nego ðuture online licitacija pa na ¶leper... I sve se posle prepravke proda

bobangsxr

Pa sta je tu cudno... Uvezen auto iz CH sa odredjenom kilometrazom i opremom, ocarinjen, dovezen i sa svim tro¹kovima je jeftiniji nego isti takav u CH... Jos uradjen pre prodaje veliki servis u ovlascenom servisu koji kosta par hiljada... I sto je najzesce ljudi veruju da je sve to istina [dunce] ... A ja kad kupim auto meni kazu da sam preplatio [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

ja caletu juce kupio a klasu mercedesa....zena prvi vlasnik, svi servisi dokumentacija 260000 presla za 2000 e registrovam.... e jesam veverica


p.s.
keva od drugara je prva vlasnica i on kad je krenuo u nemacku ja mu dao pare da da kevi....zena nije ni htela da prodaje ali on uzeo auto da se vrati kuci,,,,prvo vece su caletu otkinuli staklo na retrovizoru da izvade motoric.....alooooo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bobangsxr

Koje godi¹te je Mercedes?

friziderdzija

imam ja retrovizor od a klase ako ti treba, desni...imam i dve letnje gume toyo i jednu zimsku za taj auto, jeftino æu da dam, ostale mi...ja prodao a klasu iz 2002 , ¹to su vozile moja keva i sestra pre 15 dana za 1500 eura, pre¹la 240000 pravih, stanje onako, mada je a klasa generalno sranje od auta...jedva sam doèekao da mi sklone tu gomilu gvo¾ða iz dvori¹ta.

Lazic

Komplikovan za popravke, tesna kabina, tesan prostor motora, skup, terao sam par komada prve generacije, kao da su im za uzor dali Juga i rekli, hoæemo ovako ne¹to, al' da se zove Mercedes i da bude malo bolje... :o ;D

idanijel

Punto je mama za to njesra.

UFF

a klasa kurac zivi, zar ti ne rece da trazis samo korsu

ЯЭВОЛУТИОН

sve corse su u raspadu....motori dobi ali ostatak za otpad....a klasa je sranje ali caletu treba za po gradu i do placa....ovde bi trebao biti miran bar tri godine...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

markova korsa je ko èa¹a ko nova, tro¹i ko upaljaè, 1.2  benzin, motor ko nov., al ne prodaje ;D

Kostić

ljudi la¾u ko srbi, nebili se pojebali za dinar i æevap s kajmakom. uvezu vozilo, odma ga podmlade za jednu godinu. poveæavaju kilometra¾u da bi pro¹li jeftinije na carini. posle je skidaju na i¹la baba do pijace da bi prevarili mu¹teriju. na mom motoru stoji 85 iljada i jaèe plus jedno 10 iljada a agregat ko nov sa nemoguæom kompresijom za tu kilometra¾u - znaèi, neko je digo ili digo sat ili je kavasaki napravio mnogo dobar agregat. podmlaðen je na 1990. ok, to mo¾e ako zameni zadnju vilju¹ku (od H2) i ceo agregat pa da neko i poveruje i da menja broj ¹asije jer kavasaki ka¾e do 15 je 89 od 15 je 90. srbi su èudo a da ih uop¹te ima je jo¹ veæe èudo

Lazic

Srbi su bili èudo... Ovo danas sve metiljavo...

Kanarinac

Citat: Kostiæ poslato 09 Novembar, 2018, 14:05
ljudi la¾u ko srbi, nebili se pojebali za dinar i æevap s kajmakom. uvezu vozilo, odma ga podmlade za jednu godinu. poveæavaju kilometra¾u da bi pro¹li jeftinije na carini. posle je skidaju na i¹la baba do pijace da bi prevarili mu¹teriju. na mom motoru stoji 85 iljada i jaèe plus jedno 10 iljada a agregat ko nov sa nemoguæom kompresijom za tu kilometra¾u - znaèi, neko je digo ili digo sat ili je kavasaki napravio mnogo dobar agregat. podmlaðen je na 1990. ok, to mo¾e ako zameni zadnju vilju¹ku (od H2) i ceo agregat pa da neko i poveruje i da menja broj ¹asije jer kavasaki ka¾e do 15 je 89 od 15 je 90. srbi su èudo a da ih uop¹te ima je jo¹ veæe èudo

Carina nije manja na vecu kilometrazu, kataloski se odredjuje, podmladjivanja nema vise, osim ako ne falsifikuju papire ili menjaju broj sasije. AMSS moze samo da smanji za godinu ako je auto proziveden u prvih 6 meseci valjda.