Glavni meni

Prevoz motocikala - iznajmljivanje prikolice

Započeo Bishke, 06 Novembar, 2018, 10:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Tarabiæu, ¾ena odustala od vo¾nje sa tobom? ;D

Èestitam, da se slatko navoza¹... [cheers] :-*

UFF


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Nika

Bi¹ke, sreæan ti prevoz KTMa! (Tema: Prevoz motocikala - iznajmljivanje prikolice)

...A ja naivno poverovao da æe Taraba da otvori temu u odgovarajuæem forumu, pa da neko, kad se bude interesovao, mo¾e logièno da ga naðe...
Pa se tako ponekad zapitam ¹ta mi je trebalo da odem sa Bloud¾aba...
Pa se setim i konstatujem da mi je ovde definitivno... Lep¹e.
A da bi moglo da mi bude lak¹e - moglo bi.
...Ali JBG - ne mo¾e¹ sve imati - zar ne?

Taraba, da te lepo slu¾i mnogo radnih sati...  ;D Razmi¹ljam koliko bi lepo bilo da otvori¹ svoju temu i neki lepo raspolo¾eni admin da ti prebaci ovih par postova tamo, pa da nastavi¹ dnevnik...

A kad malo bolje razmislim - mo¾e¹ i ovde...  [thumb_up] Ako za neko vreme bude¹ prodavao KTMa, a ja budem hteo da ga kupim -  lako mogu da ukucam u pretragu, pa da krenem da klikæem na post po post - naæi æu ga... Val'da...  ;)

@Bishke - u¾ivaj - bar ti di¾u temu na vrh. Dobro je dok ti naslov ne izmene...  ;D

Lazic


El Jefe

Ниједан наслов теме на  овом форуму нема благе везе са оним унутра.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


milomir22

Citat: El Jefe poslato 25 Mart, 2019, 23:10
Ниједан наслов теме на  овом форуму нема благе везе са оним унутра.

Ja otvorio temu o malolitraznim cetvorocilindarskim motorima, posle 3 posta se svela na fircanje u buljsona izmedju jedinki muskog pola...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

megaidiot


Lazic

Citat: milomir22 poslato 25 Mart, 2019, 23:46
Citat: El Jefe poslato 25 Mart, 2019, 23:10
Ниједан наслов теме на  овом форуму нема благе везе са оним унутра.

Ja otvorio temu o malolitraznim cetvorocilindarskim motorima, posle 3 posta se svela na fircanje u buljsona izmedju jedinki muskog pola...
Citat: megaidiot poslato 25 Mart, 2019, 23:51
sifra bandit 400
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Bishke

Citat: Gavrolini poslato 21 Mart, 2019, 11:38
Jos nije naucio da veze enduro motor sa dva spanera i da ne mrda :)

Rekoh ti i onda, punto je mnogo startan...ima turbo, cuda muda...u krivini prikolica ide poprecke, a an autoputu od Bg do Ns 10 puta dotakne tlo koliko juri :P :D

Hvala vam svima na komentarima :)
You should do one thing every day that scares you

Lazic

Èek da vratim naslov teme, ovakav ba¹ i ne privlaèi mu¹terije... Osim ako nisu gej... :o ;D