Glavni meni

KTM 620 LC4 Adventure

Započeo Bishke, 06 Novembar, 2018, 10:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 18 Decembar, 2018, 13:16
Pa gde su ti? :)
Videh pre neki dan, Marokanac testira neke zimske gume za motor... Turske... Prava zimska ¹ara... Jebem li ga kako to radi...

Gavrolini


Lazic


UFF


Lazic


Gavrolini

Glupost. Ali ovce su za sisanje

milomir22

Kad se bude otresao preko neke zebre ili zaledjene barice, shvatice i taj zasto su glupost.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Boban_m

Da, da, Marokanac je bas neiskusan ;D

Lazic

Realno :D

Ali razmi¹ljam koliko sam se pro¹lih zima navozao po minusima, jeste bilo suvo al' sam sve vreme razmi¹ljao kako bi bilo lepo da postoje zimske gume sa mek¹om sme¹om... Opet kad se setim kad sam prvi put probao cbr-a kad ga je Uff kupio, bilo je -4 a imao je nove one neke troslojne Mi¹elinke, to je dr¾alo kao da je Jul... :o :D Od Ibarske ka Revoluciji sam ga poterao preko 200 u jednom trenutku... :o :D Ka¾em trenutku... :D

milomir22

Led i bljuzgava zebra ne prastaju koliko god iskusan neko bio, ako se vozi po suvom i konvencionalna guma ce zavrsiti posao. Poenta je da ova guma nema poentu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Boban_m

A sta ako je smjesa takva da je guma meka na 0 i mozda cak i neki minus, a kanali su za odvodjenje vode? Na niskim temperaturama cak i kad je suvo konvencionalna guma ne vrsi posao dobro.

feelgod

Citat: Laziæ poslato 18 Decembar, 2018, 21:44
Realno :D

Ali razmi¹ljam koliko sam se pro¹lih zima navozao po minusima, jeste bilo suvo al' sam sve vreme razmi¹ljao kako bi bilo lepo da postoje zimske gume sa mek¹om sme¹om... Opet kad se setim kad sam prvi put probao cbr-a kad ga je Uff kupio, bilo je -4 a imao je nove one neke troslojne Mi¹elinke, to je dr¾alo kao da je Jul... :o :D Od Ibarske ka Revoluciji sam ga poterao preko 200 u jednom trenutku... :o :D Ka¾em trenutku... :D

Pa i da postoje kada bi ti u zivotu kupio nove gume :)

UFF

moze da bude smesa kakva hoces 2 tocka jednostavno ne zavrsavaju posao po minusu i ledu
e sad ako ove gume donesu tipa 10-20% povecane performanse a nekome je baaaas bitno da vozi zimi ok za njega su super izbor samo se plasim da ne postoji trziste za to

Hurricane

..viðao sam ja te zimske na motorima i RBoban je terao jedno vreme neke, u pm koliko su mekane bile i po hladnom..

dzimika

Koliko znam i neke kurirske sluzbe furaju na skuterima zimske, mislim da je neko pricao o tome nekom prilikom

Lazic


Gavrolini

Sve je to lepo ali gde su onda na ovom ktm zimske gume. Pa to ne moze tehnicki da prodje

Lazic


Bishke

a grejanje i grejaci retrovizora sto ne rade...to nista

Zajebali me kad sam kupovao, prevaranti
You should do one thing every day that scares you

ЯЭВОЛУТИОН

oprema je Adventure a ne Avantguard
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11