Glavni meni

sveæice denso U27EPR-N ista kao ngk cr9e i bosna t90

Započeo sasa ns 1, 24 Oktobar, 2018, 23:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasa ns 1

prodajem nove 4 komada denso u27epr-n .Cena 500 dinara komad.Done¹ene iz nemaæke i identiène kao ngk c9e  i jedan komad bosna t90 za 100 dinara nova

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

sasa ns 1


mrle

to bi trebalo da pa¹e na zzr600, ali sada su mi bitniji auspusi,

Lazic


misa-pei

Bosna je univerzalna sveæica. Pasuje na sve :D :D :D
Kupovao u svoje vreme za Falkonca te MM, Bosch, èak i NGK, umele da crknu. Stavim polovnu Bosnu F65, nikad ne crkne. :) :) :)
Država je najveći neprijatelj naroda

sasa ns 1


sasa ns 1

mislim da neide.Tu id slicna kao na 2t minarelije.Bosna bi bila obièna ko za tomose f90-proveri

Lazic


mrle


ЯЭВОЛУТИОН

za sve sa karburatorom je brisk mama...inace je to stara PAL fabrika koja je pravila svecice za istocni blok....pa ameri doneli tehnologiju kad su je kupili...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Извињавам се колези, Бриск је 100% чешки и по питању капитала и по питању технологије.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

#12
ameri doneli tehnologiju.....

cini mi se tokom privatizacije tamo 1995....ili pre toga ali je privatizacija zavrsena oko 95.....drugar radi od 99 u razvojnom centru....kad mi je prvi put doneo svecice za motor ja se odusevio.....pre toga jedina kombinacija koja je radila na motoru je bila
1.ngk
2.bosch sa tri pipka
3. pal
4. champion

zamenis im mesta i on brlja...vratis u raspored i sve radi....sa briskom sve radi.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


misa-pei

Mislim da je to bila Kawa z650 :D :D :D

Ali je izgledala totalno suludo, k'o utekla iz Maxa 2. Seæam se, zovem Makija i Alju da izaðemo uveèe, a oni ba¹ rastavili Kawu. Bilo im dosadno. pa je rasturili na pola. Za manje od dva sata, eto su oni na Kawi. Sreæna vremena.
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic


sasa ns 1



sasa ns 1


sasa ns 1