Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

FANTOM

    Ha ha pa ne da je skupo nego preskupo , bice verovatno ove sto sam ja okacio .

Boban_m


FANTOM

    Ne znam za sta je cena ja pregovaram sa drugarom za sve 4  :D ovo sam samo nasao na netu kako izgledaju

Boban_m

OZ su dobre felne, ali ja sam sklon OEM felnama BMW, VW...boljeg su kvaliteta od vecine alu felni drugih proizvodjaca.

Darko

Evo mojih za 300e ako oces :)




Sent from my iPhone using Tapatalk

FANTOM

    Hvala na ponudi al jok , lepse su mi ove Oz , a i ima jos do leta ne zurim se jos sa felnama....

Darko

lepsa tako kad je gledas bez gume ... za uporedjivanje , evo ti i moje bez gume ...

https://www.dezent-wheels.com/products#!wheel=dezent-ti






Lazic

Citat: Darko poslato 21 Februar, 2019, 23:26
mora veca felna
Uze mi reè iz prstiju... :D




Citat: FANTOM poslato 22 Februar, 2019, 18:10
    Dotezem solje na Golfu po pljusku . Tako se vole kola  [flashing] [panic] [rofl] [thumb_up]


Jbt, pa mo¾da tu le¾i uzrok mom pomeranju opuge od kad sam ih ugradio... :o 'bem ti majstora koji je re¹io da se penzioni¹e sa 45 godina... Pro¹le zime zamenio amortizere i opruge, desna se mrda sve vreme od tada, svi me ubeðuju da je to znak lo¹e ¹olje...

FANTOM

    Ima matica koja steze solju a ispod nje ima kontra matica , ta se odpustila i zbog toga je pocela da lupa solja kad prelazim preko lezeceg culo se klong . Skinuo zategao vratio zategao drzi sve ko pracka nista se ne cuje .
    E da pre neki dan mi otkace radio i grejac zadnjeg stakla . Izgoreo osigurac od 20 ampera zamenio sve sljaka opet .
   Uzeo danas saobracajnu gotova . Preso vec 230 km milina voznja. Neki dan cu verovatno da odsecem srednji lonac i da stavim samo cevku malo da prodise  ;)

pittatore



Evo Golfa kakvog ti zelis, koliko je tebe izasao?

FANTOM

   Video oglas pre podne ja da ofarbam haubu kod mene i moj ce toliko da kosta , pa ko voli nek izvoli .  [hello]

FANTOM

    Nismo dugo pisali , al u medjuvremenu , crkao elektricni deo kontakt brave , zamenjen novim . Dotegnut veceras nosac menjaca koji je resio da se odsrafi zbpg neodgovarajuceg srafa, tako da je stavljen pravi sraf. Ustelovan plin. Auto ide i lezi ozbiljno .



Lazic

O bo¾e, mislio sam da to samo na Opelima crkava...

Glava Dole

I onda nek mi neko samo pisne "golf se ne kvari, nemac je to"... samo je precenjen, isti kurac drugo pakovanje... znas ti fantom kakvog fiata si npr mogao da uzmes za 1000-1500e? Da se ladis pored klime i da mu nista ne dirnes... i uz to da bude duplo lepsi... al jbg balkanski mentalitet fercera punom parom...

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]

Usra mu se u pos'o... :D

FANTOM

    Pa realno i nisam golfa sam uzeo povoljno izasao me kao sa oglasa ds sam uzeo . I na tom sa oglasa bi morao nesto da poradim . Golf ima klimu . Baravucenoje ako nekog interesuje auto je 2000 e izvadi genge i tera . Ako ne ja se vozim . Za nase uslove jeste puntasin dvojka al ja te pare u startu na gomili nisam imao nego davo , dodavo pa izaslo papreno na kraju. Ali da je kolf nadrkaniji prevoz od punta ne da jeste nego troduplo. Pojasnicu iako sam ljubitelj punta gledano sa ekonomske strane. Golf je siri bolje lezi samim tim da ne kazem kao pegla pogotovo sto je sada zakucan za zemlju i tih 150 konja kad se fino oseti

FANTOM

Ko kaze na ovu cenu gore jao skupo jao ovo ono . Prva stvar ovaj od 150 ks sa troje vrata ima mozda 2 na oglasu i svima ima nesto da se srafi i nisu registrovani . Prenos i registracija je mene kostalo 45000 din . Tako da ko voli nek izvoli . A i ne mora ja se vozim lepo svaki dan . I na sta god naidjem kao sto vidite da nije uredu popravim kroz par dana i teram dalje .

Hurricane

#837
Citroen c4 vtr koji sam ja prodavao je izmislio lezanje u krivinama sa obicnim celicnim felnama, full digitalna dvozonska klima, panorama krov, svom opremom sem koze, registrovan godinu dana, 2008 godiste je otisao sa ulaganjem ispod 2000 eur...

Treba li jos nesto da dodam

Ah da 117.000 km pravih sa servisnom i svakim racuncicem

Naravno bez plina, jebo te plin

FANTOM

    Sad da dodam kao pravi balkanac , da ali to je j*beni francuz  [rofl] , a golfa ce kupiti pravi balkanski maco muskarac  [rofl] . Moj auto ce uzeti neko ko bude hteo ABF iz tog doba u do tom stanju .

Lazic

Kola bez plina kao ¾ena bez brkova...