Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Hurricane poslato 06 Januar, 2019, 01:28
Citat: FANTOM poslato 06 Januar, 2019, 01:19
    Bolje ja da vozim Tandzaru 40 kg/h bice ocuvanija kad odlucim da je prodajem , a ti si rekao da trebas da budes prvi obavesten  ;)

Vidi ovako, popio sam veèeras, i trebao bih biti blag, ali iskreno, ja svemu du¹u vadim tako æu i njoj, ima svo ulje na ventile da joj isteram ako zavr¹i kod mene, a ti èuvaj  :-*
To znamo

UFF

Citat: Gavrolini poslato 05 Januar, 2019, 23:00
Ista prica kao sa ljudima koji kupe R od 1000ccm i 160+ konja i voze do 100km/h pa koji kurac si ga kupovao, tako a udobnije mozes da vozis i skuter 125ccm

pa kako zasto?
da bi kad ga pitaju rekao da vozi rr i gti :D

ili na primer ako nekad pozeli da izdivlja ili nekog da obidje da ne mora da razmislja da li ce stici, da li ce imati dovoljno snage/vremena
ne moras uvek a cak ni uopste da koristis snagu vozila koju ima, dovoljno je samo da znas da je tu ako ti/kad ti zatreba
eto, ima i toga

milomir22

Nemam nista protiv ljudi koji kupe jak auto/motor i voze ga kao baba, jbg to mu je gust, lakse se vozi, ne forsiras nista, poteze u 5. kao od sale i sl.

Ali ne volim kad pojedini (a znam ih par) kupe prvi motor ili auto neku sovrakelu, voze je kao baba i kenjaju kako je 600 za devojcice, kako su to zenski automobili i sl. Skoro sam imao prilike da upoznam lika koji vozi fazer 1000, prvi mu je motor, ima kintu i proserava se za sve pare, a kad smo posli u grupi do Jagodine, cekali smo ga najduze, klinac sa skuterom od 250 kubika mu je bezao, posrao se sam po sebi.

Vozi kako vozis i vozi sta vozis, ali ne kenjaj po drugima, sta god oni vozili i kako god vozili.

Prejak auto ili prejak motor ne postoje, postoji samo preskupa registracija, makar za moj pojam.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gavrolini

Pa upravo to pricam zasto placati 30k registraciju i potroanju od 12l+ ako vec vozis tako da to mozes da imas za duplo manje. Druga je prica kad neko vozi auto od 50.000e pa onda kazes jebe se njemu za registraciju. Ali ovde se radi o autu cije dve registracije prelaze njegovu vrednost.

MIGE

pustite momka,svako ima svoj zajeb  i svoj ringispil...poznajem fantoma i njegovog brata,to su ljudine i divni momci..ako su se zajebali,red je da pomognemo a ne da im nabijemo prst u oko

Ostoja

Ja to gledam drugaèije, èovek se uop¹te nije zajebao, kupio je  sebi hobi i zanimaciju, njemu je lepo, ima èime da se bavi, podeli to sa nama i meni je to ok.
To ¹to smo mi stoka pa koristimo svaku priliku da ga zajebavamo, to je ne¹to drugo, za to slu¾i forum.

[thumb_up] [thumb_up] [cheers]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Citat: MIGE poslato 06 Januar, 2019, 13:52
pustite momka,svako ima svoj zajeb  i svoj ringispil...poznajem fantoma i njegovog brata,to su ljudine i divni momci..ako su se zajebali,red je da pomognemo a ne da im nabijemo prst u oko
Ka¾e¹ Gavri da ne gura prste u oèi... :o [rofl] [rofl] [rofl]

Gavrolini

Aman ljudi ne guram ja nikom prste u oci. Imao sam ja i mnogo gore projekte. Upravo sam i sad sa ovom xt debelo presao njenu vrednost. Jedno vreme sam zagriza da nadjem e36 sa 2.5 motorom i da je sredjujem. Samo sto bi ja to pravio da bude za ganjanje.

Kanarinac

Mene vise zanima gde bi ti to ganjao? Ne znam kakva je situacija u Sapcu, ali ovde na svako malo stoji radar, ako nije radar onda su to kamere. U poslednjih 6 meseci 2 puta su me uhvatili sa famom. Osim ako pravis auto iskljucivo za stazu i trkas se sam sa sobom, u tom skucaju spakujes mali N pa se trkas ko covek

milomir22

@Kanarinac

Hoces da kazes da postujes ogranicenja brzine?

Kolima sam 10-20 km/h u + uvek, a vozim 1.0 atmosferski benzinac, motorom idem spid limit x 2.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kanarinac

Kao sto vidi gore, ocigledno ne kao ni vecina. Aludiram  na ovo da je kupio GTI, ali nece da jurca sa njim. Pa me zanima gde bi se to moglo jurcati i zasto

Gavrolini

Pa nigde zato i nisam kupio bmw 325 i zato i dalje vozim motor i zato i dalje vozim enduro jer u ¹umi nema fama

Lazic

Citat: Kanarinac poslato 06 Januar, 2019, 17:04
U poslednjih 6 meseci 2 puta su me uhvatili sa famom.
[rofl] [rofl] [rofl] La¾e¹, krvavi ti zubi... ;D ;D ;D

MIGE

Citat: Laziæ poslato 06 Januar, 2019, 15:33
Citat: MIGE poslato 06 Januar, 2019, 13:52
pustite momka,svako ima svoj zajeb  i svoj ringispil...poznajem fantoma i njegovog brata,to su ljudine i divni momci..ako su se zajebali,red je da pomognemo a ne da im nabijemo prst u oko
Ka¾e¹ Gavri da ne gura prste u oèi... :o [rofl] [rofl] [rofl]
[rofl] [rofl]

FANTOM

Citat: Ostoja poslato 06 Januar, 2019, 14:34
Ja to gledam drugaèije, èovek se uop¹te nije zajebao, kupio je  sebi hobi i zanimaciju, njemu je lepo, ima èime da se bavi, podeli to sa nama i meni je to ok.
To ¹to smo mi stoka pa koristimo svaku priliku da ga zajebavamo, to je ne¹to drugo, za to slu¾i forum.

[thumb_up] [thumb_up] [cheers]

    Da e bas si lepo rekao . A sa vama ovde delim info cisto i da bi ja imao sta je radjeno ili radi nekog saveta i tako .
    Trenutno cekam da malo ovaj sneg oladi da mogu otici sa slepom da pokupim kola i vratim u garazu kako bi finisirao sve i spremio auto za registraciju .

Lazic

Oèi¹æene su sve ulice, Vesiæ rekao da su slike kolapsa la¾ne...

UFF

slep sluzba slepa ljude kad se polupaju a to se najcesce desava po snegu i ledu pa sta onda ima da cekas?
slep placas ti ne vozis jebe ti se sto je sneg njegov rizik a po takvom vremenu i ima najvise posla
ako taj nece da ti vozi imam ja drugara sa slepom

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 07 Januar, 2019, 13:24
slep sluzba slepa ljude kad se polupaju a to se najcesce desava po snegu i ledu pa sta onda ima da cekas?
slep placas ti ne vozis jebe ti se sto je sneg njegov rizik a po takvom vremenu i ima najvise posla
ako taj nece da ti vozi imam ja drugara sa slepom
ja ne volim drugare sa slepom...a imam ih previse....sve kao fini a kad se nesto desi ko lesinari.....zato zovem uvek nekog drugig da me slepa....da se ne posvadjam sa drugarima...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

pa ja ovog koristim samo za transport kontejnera
tad ne moze da me udari po usima jer mi se ne zuri i on zna da ih ima koliko hoces i da cu naci jeftinije  ;D

stalker92

Fantom ne zezaj, taj auto mora s' vremena na vreme da se isturpija, za to je i napravljen :D

Inaèe pozdravljam radove, samo ¹to mislim da si se zeznuo u poèetku, kad sabere¹ i oduzme¹ tro¹kove, a ponajvi¹e slobodno vreme i ¾ivce doðe¹ na matematiku da je isplativije u startu dodati za picikato auto. Ka¾em po¹to sam jesenas tra¾io auto ovog tipa, i Isuse èega sam se sve nagledao... Na kraju sam iske¹irao jedan lepu¹kast Pe¾o 306 GTI-6 i nakrivio kapu i ¹minkam sitnice :D

Daj neki klip kako zate¾e na benzinu kad ga registruje¹  :D