Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Ili bez majce na 40 stepeni.... Realno je koza jedno veliko govno. I uopste ne razumem lozenje na nju. Leti moras peskir da stavljas da bi mogao da sednes, zimi da se bulja i jaja slede,kliza, skripi, ispuca i ne lici ninasta.

Lazic

Onaj moj brat obo¾ava ko¾u. Ima u svim sabovima veæ 15 godina, ne ¾ali se...

zagadjenje

Citat: FANTOM poslato 27 Decembar, 2018, 12:41
   Ajde polako polako sta napadate coveka na kolenima dok je u blatu nemoj da ustanem  [bejzbolka] [rofl] [rofl].
   Zvao me majstor jer je tek danas uzeo da ga radi . Kaze pun rezervoar vode i pumpa za gorivo crkla .  [facepalm]









  Al posto je u guzvi to oko rezervoara moze da mi resava tek posle nove godine  [samoubistvo] i tako dobicu nagradu za najstrpljivijeg coveka godine ... E da kaze ne moze GTI da ide na vodu  [neampojma]


I dalje mi nije jasno ¹to ovo nisi uradio sam. Skine¹ kleme sa aku, pomeri¹ bocu, ¹to si veæ i uradio. Preklopi¹ sedi¹ta i izvadi¹ pumpu. Posle oko skidanja rezervoara ima malo cimanja ali ne bi ni èekao ni platio. Sad æe¹ i èekati i platiti skidanje rezervoara i èi¹æenje i posle oko pumpe itd. Ima¹ gara¾u za rad, za rezervoar ne ide nikakav poseban alat. Kad veæ sreðuje¹ auto, sreðuj ga ¹to vi¹e sam :)
A kakva je situacija u rezervoaru, kontam da æe upaliti na pola kljuèa kad se isprazni i sredi  [rofl] A staru pumpu saèuvaj, oèisti, sredi i testiraj. Ako je Golf radio na leru, morala je gurati gorivo, tj raditi. A kakvo je smeæe povlaèila..... Dobro si i uspevao da uplai¹
Tjuning bud¾ing

Darko

Citat: Laziæ poslato 28 Decembar, 2018, 00:56
Onaj moj brat obo¾ava ko¾u. Ima u svim sabovima veæ 15 godina, ne ¾ali se...

a miris koze u autu posle par godina ?!? uzas

Lazic

Ne znam. Skoro sam ga vozio neko vreme, bilo je hladnjikavo ali jo¹ za motor, jebem li ga isti mi je ðavo kad je normalna temperatura... A vozio sam se sa njim i po vruæinama i po snegovima, uop¹te se ne seæam da mi se ko¾a ne¹to sviðala ili ne... Uvek mi je lepo izgledala u kolima...

Darko

da lepo izgleda ajde , to je ok , ili ti stvar ukusa .. ali ja ti garantujem da kad ti auto stoji leti na parkingu ceo dan , ili  posle posla , ne mozes da udjes i sednes u kozuru .. ni sa majicom ,a kamo li bez ..

zimi i moz da prodje ako imas grejace sedista , sto sumnjam da ima u golf 3 , a kad nemas , isto je kao da si seo na zaledjenu vodu ;) ;9 ;)

UFF

volim kozu u autu vise nego klimu ili bilo koju drugu opremu
i miris i osecaj pod rukom, odrzavanje da na pominjem ako poprskas po njoj samo predjes vlaznom maramicom

a i samo pickice stavljaju leti peskir da se ne opeku kad sednu na koju na suncu, o zimi tek da ne pricam

CBRR1

Ovi ko da su sedali na ringle sporeta kakve utiske imaju jbte a ne na kozna sedista...

FANTOM

    Ma samo ih slusam svi svileni , jebote kako bi ti isti plivali za krst po minusu ili zaklali prase ili nacepali 2 metra drva ili preslozili Uff 2 kontejnera  [rofl] [rofl] [rofl] [yahoo] sve neki mekani . Na Suzani mi bio Crn rezervoar crno kozno sediste svaki put kad krenem sa plaze ka kuci na moru, kad opkoracim sednem a ono se tolko usija pa se shorc podigne pa ce cuje cccc spalim butine sa unutrasnje strane . Da ne kazem ispecem se jer ostane crveno ajde bre pa se prezivi  [flashing] [kralj] [thumb_up] [clapp] [rofl]

Hattrick

Uvek sam imao kozu u svim automobilima u poslednjih 15 godina, ne secam se ni zaledjivanja jaja na -20, ni przenja omleta na +40. Ako stoji satima na toj temperaturi na suncu, svakako ne ulecem odmah unutra i krecem da vozim, jer je unutra 70 stepeni, i usijana je i tabla, i volan i sve. Malo izluftiram da izadje toplota i sedam, i nista me ne pece. A miris i ukus odlicni, kako na novijim tako i na starijim autiomobilma. Mirise kao i kozna jakna, na kozu. Bonus, karas ribu u kolima, ispricas ih slucajno, samo vlazna maramica.  :) takodje ako prospes koka kolu, upiski se dete, neko povrati ili bilo sta drugo, opet isto, sredjeno za 10 sekundi. Elem koza, pa tri prazna mesta pa sve ostalo.

Boban_m

Eh blago vama :( Ja sa 1.95 mogu da isprskam sjedista samo kad izduvavam nos.

Hattrick

U produzenom Suburbanu moze i jos 2 drugarice da pozove.  [rofl]

FANTOM

    Suburban au al ga ti zivis svaka cast  [thumb_up] [kralj]

Hattrick

Ma ne bre, to je samo primer vozila za ove krakate, ne ide da se guzvaju u Fiatu 500 L.  [rofl]
Za nas male i ML zavrsava posao.  [rofl]

Lazic

Boban nije hteo Suburbana nego kupe... :o ;D

zagadjenje

Folije na stakla sa UV za¹titom, plus ono svajno èudo ¹to se razapinje na ¹oferku i nema problema sa ko¾om. Pri tom, to èudo za ¹oferku mi je leti pod obavezno na svakom autu koje sam imao, a ni u jednom nije bila ko¾a :D
Tjuning bud¾ing

®or¾

 ;D
Citat: Boban_m poslato 28 Decembar, 2018, 21:22
Eh blago vama :( Ja sa 1.95 mogu da isprskam sjedista samo kad izduvavam nos.
I ja sam iste visine,al' ne izduvavam nos i nikada nisam ni probao,kada sam prelaðen,koristim efedrin i mogu vam reæi da mi je tada sve veæi ;D

Glava Dole

Svalerske presvlake u gepeku najbolji kompromis :)

FANTOM

    E ovako auto popravljen danas . Dakle ispran rezervoar stavljena nova benzinska pumpa i nov regulator pritiska i auto konacno radi na BENZIN  [yahoo] prima gas itd. E sad da smislim slep i sta cu dalje i kako cu videcu . Ima jos nekih stvari da se odradi ali bice to dobro nadamo se najboljem  [cheers]

®or¾

#579
Fantom,ba¹ mi je drago zbog tebe,veæ sam pomislio da æe na benzin proraditi,kada popizdi¹  i baci¹ ¹ibicu na njega,samo napred,eto lepo ti poèela nova godina [cheers]