Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

misa-pei

Neku varijantu sauha... U svakom sluèaju, da prska vi¹e, jaèe, bolje :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

MIGE

Citat: Darko poslato 14 Decembar, 2018, 00:32
Hostapler , majke mu ga , pa jel citas ? Napisao sam da radi regeneracije na 200,300 km

A taj majstor koji izvadi dpf za dve crvene - ne postoji . To vadjenje ide od 250 pa na gore

@uff - meni je golf  kofa od auta , probao ali nije to to. Sta je sa cenom - ne znam , niti sam gledao koliko kosta. Probao 5-icu , skontao da je kofa i odustao. Paserati je po svim pitanjima klasa
[rofl] [rofl] [rofl]
jok..vadjenje dpf u indjiji je dzabe..odvedem te sledeci put...i u pravu je hostapler

Darko

 [rofl]

da da , u pravu je ... mozda se meni prividjaju regeneracije koje mi auti odradi ...

znam za te u indjiji , vade za 1500 din ... uzmu brusilicu i iseku dpf , i zavare cevku ... to moze , ali mozda na nekim drugim autima , na vw - jok ...

ostao bi tu u garazi verovatno , dok ne dodje bratic sa kompom da sredi parametriku , i on ce naplatiti 250e   ;D

taj dpf je takvo jedno govance , da nemam reci ..  od 2008 , kad su promenili agregate , i ubacili comon rail sistem , ti dpf-i manje zjebavaju ... cuj , skinem dpf i ne mogu da prodjem tehnicki ?!?!  pa ja i bez dpf sam cistiji nego onaj kad sukne dimcugu iz golfonje 3,4, dizela , ili iz alfe 147,156 itd dizela ... boles

Andjelo

Sto se tice prvog paljeja da duze vergla ....sto je pomenuo Darko imao sam i ja problem sa Merivom , prvo pre 3 godine zajebava tesko pali a vergla bio je u pitanju akumulator ....prilikom verglanja padne napon oko 10 V i kompjuter pobrljavi i posle duzeg verglanja upali a letos isto to otisle caure na anlaseru i povuce vise struje na verglanju i isti problem sa paljenjem

Lazic

Ko nikad nije imao anlaser na 6V a lo¹ akumulator na 12V taj ne zna ¹ta je zajebencija... Vrti k'o blesav ali nema dovoljan napon za varnicu... :D

Andjelo

A sto se DPF filtera tice  i zbog cega cesto upali lampicu je voznja na male relacije .A najveci problem je radna temperatura od 95stepeni .....ako auto nema dovoljnu radnu temperaturu  Regeneracija Dpf nece da otpocne , zato zadnji modeli auta krenuli su da ugrafjuju Adblue zbog bolje regeneracije na motoru

Darko

Kod mene kad dodje vreme za regeneraciju , podigne temperaturu na radnu , koliko god da je ladno. Tad ubacuje vise nafte u sistem i brzo podigne temp

CBRR1

Citat: Darko poslato 14 Decembar, 2018, 14:05
[rofl]

da da , u pravu je ... mozda se meni prividjaju regeneracije koje mi auti odradi ...

znam za te u indjiji , vade za 1500 din ... uzmu brusilicu i iseku dpf , i zavare cevku ... to moze , ali mozda na nekim drugim autima , na vw - jok ...

ostao bi tu u garazi verovatno , dok ne dodje bratic sa kompom da sredi parametriku , i on ce naplatiti 250e   ;D

taj dpf je takvo jedno govance , da nemam reci ..  od 2008 , kad su promenili agregate , i ubacili comon rail sistem , ti dpf-i manje zjebavaju ... cuj , skinem dpf i ne mogu da prodjem tehnicki ?!?!  pa ja i bez dpf sam cistiji nego onaj kad sukne dimcugu iz golfonje 3,4, dizela , ili iz alfe 147,156 itd dizela ... boles


Ih bre Dare ko jos uzima za remap 250e posle skidanja dpf-a....cena je 50-60e...

MIGE

Citat: Darko poslato 14 Decembar, 2018, 14:05
[rofl]

da da , u pravu je ... mozda se meni prividjaju regeneracije koje mi auti odradi ...

znam za te u indjiji , vade za 1500 din ... uzmu brusilicu i iseku dpf , i zavare cevku ... to moze , ali mozda na nekim drugim autima , na vw - jok ...

ostao bi tu u garazi verovatno , dok ne dodje bratic sa kompom da sredi parametriku , i on ce naplatiti 250e   ;D

taj dpf je takvo jedno govance , da nemam reci ..  od 2008 , kad su promenili agregate , i ubacili comon rail sistem , ti dpf-i manje zjebavaju ... cuj , skinem dpf i ne mogu da prodjem tehnicki ?!?!  pa ja i bez dpf sam cistiji nego onaj kad sukne dimcugu iz golfonje 3,4, dizela , ili iz alfe 147,156 itd dizela ... boles
neka bude tako kako kazes  [thumb_up]

FANTOM

    Darko napravi svoju temu jbt Paserati ... [rofl] [rofl] [rofl] I stalno citam Maserati , a ono nije videlo Maserati  [rofl] [zvizdi] [cheers]

Hurricane

Èuo sam ima neka fora za te nove dizela¹e, turi¹ mu plin i bog da te vidi, kakav kurac pdf

®or¾


Lazic


Darko

Citat: FANTOM poslato 14 Decembar, 2018, 18:14
    Darko napravi svoju temu jbt Paserati ... [rofl] [rofl] [rofl] I stalno citam Maserati , a ono nije videlo Maserati  [rofl] [zvizdi] [cheers]

Ok , evo , gubim se :)

@cbr - posalji mi u pp kontakt ako imas ko to radi za 50,60e ..  2.0tdi , 170 konja , bmr motor

CBRR1

Citat: Darko poslato 14 Decembar, 2018, 19:52
Citat: FANTOM poslato 14 Decembar, 2018, 18:14
    Darko napravi svoju temu jbt Paserati ... [rofl] [rofl] [rofl] I stalno citam Maserati , a ono nije videlo Maserati  [rofl] [zvizdi] [cheers]

Ok , evo , gubim se :)

@cbr - posalji mi u pp kontakt ako imas ko to radi za 50,60e ..  2.0tdi , 170 konja , bmr motor

Zrenjaninski put 66c Krnjaca Red line Chiptuning tel/061-63-33-911

bigbad86

Dobar deo dizel autobusa u Kragujevcu je konvertovan na METAN a mnogi su uvezeni sa fabricki ugradjnim metanom.

Lazic

Po Mihajlu to ni¹ta ne valja...

FANTOM

    Po Sv. Mihajlu samo benzin i dizel  [rofl] [rofl]

misa-pei

Na plin se kuva, na dizel ore, a na benzin se vozi. :D :D :D

Najslaðe sam se vozio u kolima na plin. Da l' mi se tako potrefilo, ali sa èetiri razlièita auta na plin, nisam imao nikakav problem osim ¹to mi je jednom crk'o prebacivaè b/p. Jedino ¹to su mi uvek isto tro¹ili po gradu i po otovorenom. Praktièno, nikakava razlika.
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

Nisi vozio sekvent... Gejmobil mo¾e na otvorenom sa laganom nogom na gasu èak i malo ispod 6 plina, kad normalno vozim 7-9, zato po gradu bije 12-16, sa te¹kom nogom i 18-20, 11-12 kad idem samo nizbrdo... :D
Najvi¹e ¹to mi je na otvorenom potro¹io je bilo 11, sa pola tone tereta i ukljuèenom klimom...