Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

...plinara ga utepala  [rofl]


neæe da prizna

milomir22

Auh golf 3, 2.0, 16v, 150 veselih konjica, 2005. sam imao priliku da isforsiram jednog u odlicnom stanju, isao je nenormalno, ili mi se makar tad to tako cinilo jer jos nisam imao vozacku dozvolu i nekog ozbiljnijeg vozackog staza. U svakom slucaju, golf gti (1, 2, 3, ... 5, 7, 15) je ikona, hejteri neka hejtuju, ali je tako.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Citat: Hurricane poslato 25 Oktobar, 2018, 16:45
...plinara ga utepala  [rofl]


neæe da prizna
Mhm... :D

Pa vratio bih se na naftu da se plin ne isplati... Jo¹ 1.8 ide od lera k'o dizela¹, imam najbolje od oba sveta... Dodu¹e u gejmobilu, al' jebi ga niko nije savr¹en... :D

balavurda

Citat: milomir22 poslato 25 Oktobar, 2018, 17:32
Auh golf 3, 2.0, 16v, 150 veselih konjica, 2005. sam imao priliku da isforsiram jednog u odlicnom stanju, isao je nenormalno, ili mi se makar tad to tako cinilo jer jos nisam imao vozacku dozvolu i nekog ozbiljnijeg vozackog staza. U svakom slucaju, golf gti (1, 2, 3, ... 5, 7, 15) je ikona, hejteri neka hejtuju, ali je tako.
Imao gti, al sa 8 ventila...govno neopevano. Motor ni za q, limarija nikakva, totalni promasaj, jedino mu je enterijer bio lep: Karirane kadice, beli cajgeri, crveni konac na kozi volana i rucne, neko jubilarno izdanje, pa je bio sav fensi.
Kad sam ga prodao, keva stucala sledecih 6 meseci.

Boban_m

Citat: balavurda poslato 25 Oktobar, 2018, 20:38
Kad sam ga prodao, keva stucala sledecih 6 meseci.
[rofl]

Ima istine, 3ka je imala najosiju zastitu od korozije. Zato ih nema mnogo na putevima. Mislim da vise keceva mozes da vidis nego trojki.

CBRR1

Citat: balavurda poslato 25 Oktobar, 2018, 20:38
Citat: milomir22 poslato 25 Oktobar, 2018, 17:32
Auh golf 3, 2.0, 16v, 150 veselih konjica, 2005. sam imao priliku da isforsiram jednog u odlicnom stanju, isao je nenormalno, ili mi se makar tad to tako cinilo jer jos nisam imao vozacku dozvolu i nekog ozbiljnijeg vozackog staza. U svakom slucaju, golf gti (1, 2, 3, ... 5, 7, 15) je ikona, hejteri neka hejtuju, ali je tako.
Imao gti, al sa 8 ventila...govno neopevano. Motor ni za q, limarija nikakva, totalni promasaj, jedino mu je enterijer bio lep: Karirane kadice, beli cajgeri, crveni konac na kozi volana i rucne, neko jubilarno izdanje, pa je bio sav fensi.
Kad sam ga prodao, keva stucala sledecih 6 meseci.

VW 1.8 agregat govno? osnova tog gregata se i dan danas prenosi koliko je los...budalastina..

Lazic

Sve manje... Ali seti se da je i kod Audija stalno im'o neke drame... A 115ks...

CBRR1

Citat: Laziæ poslato 25 Oktobar, 2018, 20:59
Sve manje... Ali seti se da je i kod Audija stalno im'o neke drame... A 115ks...


Brate moj kako sve manje....

Lazic

Gde ga danas ima¹ u vw grupaciji?

Boban_m

Svuda. Samo mu nakalemili turbinu, a ima i bez nje.

Gavrolini

Mrzim vw. Napravili su od pocetka do dan danas dva lepa automobila.

CBRR1

Citat: Gavrolini poslato 25 Oktobar, 2018, 21:45
Mrzim vw. Napravili su od pocetka do dan danas dva lepa automobila.

Volis Alfu ili Hondu?

Hurricane

...bilo koja Honda je svemirska stanica za bilo koju Alfu i VW

Plin, STOP

MIGE

Citat: Hurricane poslato 25 Oktobar, 2018, 23:33
...bilo koja Honda je svemirska stanica za bilo koju Alfu i VW

Plin, STOP
[thumb_up]

MIGE

Citat: Gavrolini poslato 25 Oktobar, 2018, 21:45
Mrzim vw. Napravili su od pocetka do dan danas dva lepa automobila.
mk1 i mk 2

viper

Citat: Hurricane poslato 25 Oktobar, 2018, 23:33
...bilo koja Honda je svemirska stanica za bilo koju Alfu i VW

Plin, STOP
😂😂😂😂😂😂😂😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Gavrolini

Citat: MIGE poslato 25 Oktobar, 2018, 23:40
Citat: Gavrolini poslato 25 Oktobar, 2018, 21:45
Mrzim vw. Napravili su od pocetka do dan danas dva lepa automobila.
mk1 i mk 2
Corado i novi shiroko

FANTOM

   Dok vi pricate sta valja ne valja i tupite zube u prazno .
  Ja sam danas skinuo nebo skinuo siber kaput je fale neki delovi i nece da se zatvpri. Nasao na otpadu siber za 50 e . Nebo odneo kod drugara da ga malo presvuce sredi . Vozacevo sediste posto je na jednom mestu podrpano i rasiveno izvadio iz kola i takodje odneo kod drugara da se sredi . Da nigde ne mogu nadji crevo za filter vazduha i kuciste filtera vazduha za ovaj moj motor nema na otpadima . Ispade da je ovaj 2.0 16v dojaja redak motor po otpadima . Kazu ljudi obicno su ih prodavali komplet pa su te motore ljudi ubacivali u dvojke ili sta vec .

Gavrolini

Citat: CBRR1 poslato 25 Oktobar, 2018, 22:28
Citat: Gavrolini poslato 25 Oktobar, 2018, 21:45
Mrzim vw. Napravili su od pocetka do dan danas dva lepa automobila.

Volis Alfu ili Hondu?
Volim sve japance, sve alfe su mi lepe mada nisam imao ni jednu pa o kvalitetu ne mogu da sudim. Bez obzira na to u zivotu nisam upoznao coveka da vozi golfa 2 ili pasata b5+ a da nije mrtva seljacina.

Lazic

Citat: FANTOM poslato 26 Oktobar, 2018, 00:12
   Dok vi pricate sta valja ne valja i tupite zube u prazno .
   Ja sam danas skinuo nebo skinuo siber kaput je fale neki delovi i nece da se zatvpri. Nasao na otpadu siber za 50 e . Nebo odneo kod drugara da ga malo presvuce sredi . Vozacevo sediste posto je na jednom mestu podrpano i rasiveno izvadio iz kola i takodje odneo kod drugara da se sredi . Da nigde ne mogu nadji crevo za filter vazduha i kuciste filtera vazduha za ovaj moj motor nema na otpadima . Ispade da je ovaj 2.0 16v dojaja redak motor po otpadima . Kazu ljudi obicno su ih prodavali komplet pa su te motore ljudi ubacivali u dvojke ili sta vec .
Nije samo ¹to je redak, kod nas su veæina bili na plin, plin puca i takooo... ;D


@Boban:
Pogledao sam ponudu motora cele vw grupacije, 1.0, 1.5, 2.0...