Glavni meni

Golf 3 GTI 2.0 16v

Započeo FANTOM, 22 Oktobar, 2018, 22:07

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

®or¾

Èekaj bre Fantom,jel on to jebava i sa tim novim diznama ¹to su ti stigle [neampojma]

Glava Dole

Cim se on gasi kad se pipne gas to je onda 99% do posne smese, znaci nesto oko ubrizgavanja. Probaj da skines filter, pritvoris usis rukom a nek neko onda proba da doda gas pa vidi dal ce da ode u obrtaje(trebace ti pomocnik/ca). Znaci ne skroz da zatvoris nego prigusis ili na kratko skroz pa popustis i tako naizmenicno brzo dok se tamo dodaje lagano gas. Nista te ne kosta, cisto probe radi, jer i ako je dovod goriva los uz srazmerno manje vaduha bi trebalo da proradi, onda ces znati gde da trazis krivca pa lagano redom.

FANTOM

    Da sa novim sa starim smo utvrdili da curi prva dizna ne zatvara kad radi i na plin i pustala je kad radi na plin prva dizna. A sada sam stavio nove dizne 10 000 din i isti kurac bolje pali i to je to i samo sto smo dobili da full radi sada na plinu. E sad dalje sta je videcemo prikace ce se opet na komp pa da vidimo sta ga sad zulja  ?

Andjelo

Nisam citao od pocetka ...... ako tako radi kad krene u obrtaje da se gusi , pogledaj ler ventil ili senzor na klapni za gas moguce da on ne daje dobro signal u kojoj je poziciji klapna otvorena

sremac

Ajde da postavim glupo pitanje, jer i oseæem da je neka glupost, zazor na sveæicama je ok ? znam da se za plin uzima -0,1 , a i gorivo je matoro il sve¾e? filter goriva ? rezeorvar si èistio?  opet creva za gorivo da nisu ispucala. Po meni ne¹to je tu zabolo od ne kori¹æenja benzina ili stojanja auta
budala na leru, mudonja u kontra smeru

FANTOM

    Auto je radio normalno pre nego sto je ostavljen da stoji godinu dana na benzinu . Ispusteno staro gorivo iz rezervoara , i sipano novo , filter goriva nije gledan mislim. Svecice nove i na 0,7 stavljene zazora zbog plina .

UFF


Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]

Kakvi ste hejteri... ;D

Napred Fantomeeee... ;D

aæimo

Skini mu iber sa cevi usisne grane pa probaj. Ako je isto, tps te jebava.

FANTOM

   Da da sumnjali smo danas na taj TPS . Videcemo hvala na savetima. Gotivim i vas ostale koji hejtujete ,ali vise mi znaci savet ili iskustvo kao sto su neki napisali ovde jer ce mi pomoci da pronadjem i otklonim problem. A CILJ je da ozivimo Golfica da radi kako treba i da se vozim. I da bude jedan redak auto na drumu , kad kazem redak trenutno 2 na oglasima sa troja vrata i ovim motorom . Sad koliko ce izaci i ostalo , sta da se radi tu sam gde sam i moram da zavrsim i dalje smatram da sam u granicama koliko auto vredi sto je bitno .

UFF

kako bre redak? pa nije to golf 1 limited edisn something something
prodaj to dok jos mozes, nije hejt vec drugarski savet

FANTOM

    Jok nista od prodaje jos je stvar pod kontrolom . Realno cim resim problem sa radom na benzin auto je spreman za registraciju . Sve ostalo je odradjeno .

Hurricane

Ne hejtuje ovde niko, bar ne tvoj trud, koji je za svaku pohvalu..

Iznosimo ti èinjenice koje ti ne vidi¹, za te pare koje si grunuo u njega mogao si da uzme¹ mnogo mlaði i ispravan auto..

Hoæe¹ savet, pa evo, naði nekog sliènog sebi entuzijastu i zavaljaj mu za koliko god novca mo¾e¹ da dobije¹, vozi juga na plin, prodaj motor, kupi neku Hondu CBR i zapali na turu po Italiji za kusur ovog leta umesto ¹to æe¹ u gara¾i pod autom gubiti ¾ivce..

Lazic


Kanarinac

Ko da niko od vas nije bio mlad i nije budzio kola pa sad serete. I kao da vama niko nije pricao da je to rupa bez dna i opet ste to radili.
Meni juce palo napamet da izvadim motor i Lupa i ubacim vr6 pozadi, jos me nije pustila ideja😂

Lazic

Prevrnuo bi se na prvom gasu... :)

Kanarinac

Bio je jedan u HR sa vr6 motora :D Realno zadnja vuca mozda cak i synchro, motor pozadi ka sredini sto vise. Raspao bi se odmah mucrnik

Hurricane

Citat: Kanarinac poslato 06 Decembar, 2018, 12:10
Ko da niko od vas nije bio mlad i nije budzio kola pa sad serete. I kao da vama niko nije pricao da je to rupa bez dna i opet ste to radili.
Meni juce palo napamet da izvadim motor i Lupa i ubacim vr6 pozadi, jos me nije pustila ideja😂


vidi ga ovaj vidikurèanin  :-*

naravno da jesam u sliène projekte ulazio vi¹e puta u svom ¾ivotu i svi drugari se divili i odu¹evljavali a niko nije znao da skoro

ceo ¾ivot mora da radim mnogo vi¹e da bih ispeglao takve i sliène gluposti jer sam bio najpametniji, a mogao sam da poslu¹am iskusnije i

ko gospodin da kupim ¹ta hoæu i u¾ivam u tome bez maltretiranja...


naravno sve ovo ne va¾i ako se pare beru na drvetu ili ¾ivi u ©vedskoj



Fantome samo napred, posle sekventa, ofarbaj ga u neku perla-skupu boju i turi mu ne 2 nego 3 turba,


i Nitro naravno





Hurricane

jo¹ ne¹to, golf 3ojka osim ako nije vr6 u top stanju je sasvim obièan auto kao i npr fiat punto 1.1


nisu polovni automobili sveta knjiga, zadnji auto sam dao skoro 500 eura ispod cene na oglasu a bio je projekat i po