Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: [1]
Štampaj
Autor Tema: Poklanjam par sitnica za Hondu CBR 600 F4(i)  (Pročitano 181 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Nika
Ucenik
**

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +92 (30%)
Zahvalnice: 1

21 Oktobar, 2018, 14:13 Ocena: +2
Ignoriši

Pre neki dan raspremao ostavu, i umalo da bacim par sitnica, a onda se setih da možda nekome može da zatreba...

Stvarno su sitnice i gluposti, ali kad se setim koliko sam se ja nervirao kad su se meni gumice pokidale, da sam ih naručio više komada i za rezervu - verovatno se ne kidaju samo meni...

Dakle, imate slike, imate i šifre (originalni Hondini delovi, bato moj  namigujem), pa proveravajte dal je to to što vama treba, a ukratko to su:

- gumeni držač za neki relej, da ne landara ispod sedišta
- Gumica za plastičnu bočnu stranicu, levu i desnu, gore kod usisnika za vazduh, ako se dobro sećam.
- Gumica za bušbonglicu (čini mi se da je jedna od dve koja drži rezervorad dole kod sedišta ili možda ona gore kod glavčine, ali nemojte da me držite za reč) Grin
- Servisno uputstvo za CBR 600F4i. Odštampan, isflekan, izgužvan... Valjda je kompletan. Mnogo je zgodniji za listanje nego da u garaži mastiš telefon... namigujem

https://postimg.cc/gallery/1oky4zkcm/

aćimo
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
hondino traktorče
Kvalitet: +388 (37%)
Zahvalnice: 21

Odgovor #1 - 21 Oktobar, 2018, 16:25 Ocena: 0
Ignoriši

Mogu te gumice bočnih plastika meni za traktorče, hvala.
Nika
Ucenik
**

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +92 (30%)
Zahvalnice: 1

Odgovor #2 - 21 Oktobar, 2018, 16:33 Ocena: 0
Ignoriši

Mogu - to bi trebalo da budu slike 6 i 7 - proveri po šifri, ja mislim da je to to?
Šalji mi u PP br tel da se dogovorimo oko primopredaje
Stranice: [1]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Oglasnik  |  Poklanjam  |  Tema: Poklanjam par sitnica za Hondu CBR 600 F4(i)