Glavni meni

Moto GP Motegi Japan

Započeo ®or¾, 20 Oktobar, 2018, 09:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

®or¾

Zanimljive kvalifikacije,grid:
Dovi
Zarko
Miler
Kal
Janone
Markez
Vinjales
Rins
Vale
[cheers]

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

milomir22

Mozemo da ga volimo ili ne, ali markez je pokazao da ce verovatno prestici Rosijevu slavu. Zao mi Dovija, a i onaj @ Janone sjeba suzuki koji je opet bio sasvim solidan.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

stilgar

treca titula uzeta u japanu, tri trke pre kraja, treca uzastopna titula ... [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet]

zVuk

...
Citat: milomir22 poslato 21 Oktobar, 2018, 08:52
Mozemo da ga volimo ili ne, ali markez je pokazao da ce verovatno prestici Rosijevu slavu. Zao mi Dovija, a i onaj @ Janone sjeba suzuki koji je opet bio sasvim solidan.

...jedan je markez....

https://www.autosport.com/motogp/news/139392/rossi-accepts-marquez-will-beat-his-records
Ko se ljuti, uleti mu kruti

®or¾

Ma to je jasno kao dan,mlad je vozi perfektno ima dobar motor i najjaèu ma¹ineriju za  leðima.Prepi¹kiæe Valeta kao dobar dan.No ni Deda nije zaboravio da vozi,jednostavno ta Yamaha ne ide, pa ne ide

Biker-Boy

Sto se mene tice, moze on da ima vise titula od Rossi-ja, ali nikad nece imati veci rispekt, jer je sisa i celu karijeru vozi isti motor,
kad predje u drugi tim i uzme par titula, onda skidam kapu, a do tada, ROSSI#1 :)
I feel the need..... the need for speed !!!

®or¾

Sla¾em se,za mene je i sada i zauvek Vale jedan od najveæih ali i malom mora da se prizna da ume i da ima jaja ko' bik.Da je slina slina je

Biker-Boy

Ja za Markeza imam ogroman rispekt, najbolji je i tu nema polemike, ali uvek ce imati tu da kazem "mrlju" u biografiji - vozio samo za jednu jedinu fabriku - Hondu.
A SIGURAN sam da bi uzeo titulu da predje na neki od konkurentnih motora, Ducati, Yamaha, Suzuki, samo da skupi muda i uradi to.
Pa onda posle moze u legendu rame uz rame sa Rossijem i ostalima.
I feel the need..... the need for speed !!!

zVuk

...o cemu ti to..??...svako ko moze da bira, odabrace klub koji mu nudi najbolje uslove, zar ne....??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Biker-Boy

Sve to stoji, ali nije izazov...
Zato ce neki vozaci uvek imati veci respekt od drugih, (na muci sa poznaju junaci).
Lawson-titule i na Yamahi i na Hondi, Stoner-Ducati Honda, Spencer 2 titule u istoj sezoni 250-500cc, Rossi-Honda Yamha+Honda 500cc cvajtakt...
I feel the need..... the need for speed !!!

zagadjenje

Pa ok i to, ali ovaj im 25 god. Koliko je njegovih vr¹njaka i sa koliko titula? Ima vremena za Markeza, imaæe mo¾da i sa jo¹ nekim timom titulu. Vozi kao nezdrav!!
Ostalo je stvar ukusa
Tjuning bud¾ing

Biker-Boy

To i ja kazem, ima u njemu jos par titula, samo da ne bude imao neku zajebanu povredu, to je mnoge vozace sjebalo
I feel the need..... the need for speed !!!

milomir22

Inace, ne znam da li ste primetili koliko je honda nestabilnija na kocenju od dukatija, dukac indiferentan, skoro i da se ne priimeti da je kocenje na max, a hondica poskakuje kao jarac u teranju. Mislim da bi MM na ducatiju bio mnogo dominantan, mada je pravilo da nema pravila.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

®or¾

Upravo odgledao reprizu trojki,brutalna trka.Za desetak minuta poèinje posledja trka u sezoni TCR,Duca Borkoviæ,jo¹ uvek ima teoretsku ¹ansu za titulu.Juèe je lepo opeglao,Askonu,bio drugi.Razlika je 23 poena,ajd navijamo.

®or¾


FANTOM

    Ima li neki link gde bi mogla da se pogleda danasnja trka ?

mi¹ko_kolo

Citat: zVuk poslato 21 Oktobar, 2018, 15:11
...o cemu ti to..??...svako ko moze da bira, odabrace klub koji mu nudi najbolje uslove, zar ne....??
Ако се добро сећам, Роси је после сезоне у Хонди (коју је завршио као првак света) отишао у Јамаху и са њом се попишао по истој тој Хонди  и узео титулу првака. Зато...

clutch&brake

Citat: mi¹ko_kolo poslato 22 Oktobar, 2018, 00:28
Citat: zVuk poslato 21 Oktobar, 2018, 15:11
...o cemu ti to..??...svako ko moze da bira, odabrace klub koji mu nudi najbolje uslove, zar ne....??
Ако се добро сећам, Роси је после сезоне у Хонди (коју је завршио као првак света) отишао у Јамаху и са њом се попишао по истој тој Хонди  и узео титулу првака. Зато...
Znaci do vozaca je? Po tvom postu, MM titula je jos veca
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

serbduck

Dal mi je utisak varljiv ili....
...pade Markez i sjeba motor, pa onda na drugom ( "istom") motoru jedva bi peti u kvalifikacijama. Kad mu popravise onaj "isti" prvi, on sve odra i opet bi prvi...
Jeste Markez vrhunski vozac, ali definitivno  - njegov motor ima "nesto" sto drugi nemaju.

Dovi ga pratio neko vreme i izlete...ne moze vise od toga. Markez moze...ili motor moze.

Nemoguce je, al bi rado da ga vidim u duelu sa bilo kojim GP vozacem na identicnim motorima - recimo serijskim.



   [cheers]
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!