Glavni meni

Suzuki Intruder 1800

Započeo Major, 18 Oktobar, 2018, 09:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

e ima i oni èistobrodica i valjevo i oni jo¹ bolji de mo¾e da se dr¾i 200, al to daleko pa ne mo¾e svaki dan, pa se slabo i spominje. jednom sam i¹o nekim tim putevima i neki pravac ¹iroko sunce lepota ja 80 razgalio se kad pored mene neki dal je 90 rr il neko tako lepo staro èudo - 200 fijuuuu, ispade mi volan iz ruke u trenutku, ono, ko kad proleti¹ pored bicikliste ko manijak jer si mudar pa te boli kurac da uspori¹ pord njega da se èovek ne obre u njivi i ja se naljutio i zapeo kavasaki i tamo negde posle do¹le neke krivine i vidim ga usporio i zzz


z

Z

ZUUUUUUUUUUUmmmmmmmmmmmmmmm

200 pored njega i gledo ga u retrovizoru kako usporava u krivina pa na pravcu oæe me ujuri. ujurio kitu marjanovu, skreno u neki boljevac ja se posle vraæo da vidim ko je i pijemo pivo al ga nije bilo


zu zu, zu,zu zu. :)

jel voli¹ ti krivine, ja volem. najslaðe sam se olupo na avali sa èetrnajom upo noæi... ovi veliki motori su bezveze za padanje te¹ko se posle dignu :)

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

kad covek prebaci pedesetu, sve price iz mladosti imaju dozu imaginacije...pa cak i price iz skorije proslosti....nije da hoces da lazes, ali ti se jednostvano zbilja i imaginacije pomesaju....tako ja nekoj ribi pricam kakav sam bio jebac....ona trepce i vidim ja da bi moglo, ali preblizu kuce a oko kuce se ne sere...i tako...nista
nekog 954 pakovao i isterao da ga probam....jebi ga...ide i lezi kao pegla...stvarno zadovoljstvo voziti...ali mene ne radi ni malo....a ja se opet prisetm krave koju sam vozio pre 30 godina...200 po stazi na makiskoj strani....nema rolera nema biciklista ni kafica....a ja naduvan ko znaj i naliven ko sundjer....sa druge strane prodjem pored jezere i ispravim krivinu i sidjem u livadu...smejem se kao lud///a mitar iza mene vristi i smeje se....jebi ga ispred mene stopka zasijala i nestala...ja nastavio pravo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

da ko¹ nije poseban ne bi vozili sajdkar tamo migeeeeeeeeeeeeeeee :)

! No longer available

! No longer available

na¾alost ovoe sve ¹to ima na tubeu

Kostić

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Oktobar, 2018, 21:53
kad covek prebaci pedesetu, sve price iz mladosti imaju dozu imaginacije...pa cak i price iz skorije proslosti....nije da hoces da lazes, ali ti se jednostvano zbilja i imaginacije pomesaju....tako ja nekoj ribi pricam kakav sam bio jebac....ona trepce i vidim ja da bi moglo, ali preblizu kuce a oko kuce se ne sere...i tako...nista
nekog 954 pakovao i isterao da ga probam....jebi ga...ide i lezi kao pegla...stvarno zadovoljstvo voziti...ali mene ne radi ni malo....a ja se opet prisetm krave koju sam vozio pre 30 godina...200 po stazi na makiskoj strani....nema rolera nema biciklista ni kafica....a ja naduvan ko znaj i naliven ko sundjer....sa druge strane prodjem pored jezere i ispravim krivinu i sidjem u livadu...smejem se kao lud///a mitar iza mene vristi i smeje se....jebi ga ispred mene stopka zasijala i nestala...ja nastavio pravo....

Bu! nemo se sekira¹ svi smo mi ludi :) ako sam ja dosadan sa ko¹em ti s i sa maki¹om i 200 :) e, ne znam dal se seæa¹ kad smo se maki i ja vozili apencima, bio i ¹aki s nama èini mi se i maki nije imo svetlo pa vozio u sredini i naleti rolera¹ u zlo doba noæi i mene zakaèi po laktu a maki ga nabode iz sve snage u jaja i digne ga preko motora i razbije se ko kru¹ka i mi poskakali dubijemo rolera¹a a maki jauèe i jebe mu i majku i oca i dr¾i se za jaja.... 

Kostić

a tog dasu sam oladio ba¹ kako mi se dopalo, ako se ikad igde pojavi i seti crvenog kavasakija BG tablica nek ka¾e da la¾em