Glavni meni

Kawasaki Z1000SX 2011.g Licno vlasnik

Započeo gixxer, 15 Oktobar, 2018, 18:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gixxer

Kawasaki Z1000SX Sport-Touring,2011 god. Model sa ABS-om prednje i zadnje kocnice. Motor sam licno kupio prosle jeseni u Austriji, od prvog i jedinog vlasnika, i uvezao ga , platio carinu i ostale dazbine i proletos u Martu ga registrovao.posedujem kompletnu dokumentaciju o uvozu i dajem je na uvid. Prilikom uvoza je imao 26000km, a sada ima 31000 km. na pocetku sezone sam mu promenuo ulje i filter, rashladnu tecnost, i kociono ulje, gume su dobre, ne treba ih menjati, lanac i lancanici takodje, ima preklopivi nosac tablice i carbon lock stikere na rezervoaru, cepu, i mostu viljuske. Posedujem oba fabricka kontakt kljuca. Registrovan je do Marta 2019. motor nikada nije imao nikakve padove, havarije i slicno. odlican i vrlo udoban za duga kao i za kratka putovanja, stanje je takvo da nakon kupovine ne zahteva nikakve dodatne troskove sem naravno prenosa vlasnistva,cena je 6950 eu, tel 063-177-05-08, od 9-24 h






























Lazic


Hohštapler

kad budem menjao motor (sto ne znam kad ce da se desi) z1000sx je prvi na listi... kakva sprava...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


Major


gixxer


gixxer

#6


gixxer

Porucen zatamnjeni plexi,cena ostaje ista

Lazic


gixxer

Montiran nov zatamnjen plexi,bas mu dobro stoji

Major


gixxer


gixxer


Major


gixxer

6900 eu,trenutno je najjeftiniji od svih sto su oglaseni  8) ,sto ne znaci da je losiji od ovih sto su skuplji  [nono]

mali_zmaj

ja sam samo sjedio na istom!! za sada,al ima da ga posjedujem,kad tad!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

mali_zmaj

jin-jang

gixxer